Formatowanie Mp3 RAW

Witam! !!

Poszukuję programu który sformatowałby Mp3 który ma format pliów RAW . Windowsowskim formatowaniem się nie da bo wyskakuje błąd że nie można dokończyć formatowania.

Odtwarzacze MP3 przeważnie mają wgraną opcję formatowania pamięci. W większości przypadków uruchamia sie ona automatycznie podczas pierwszego podłączenia, czasami trzeba przytrzymać któryś z klawiszy troche dłużej (musisz poszukać w opcjach).

Co do formatowania spod Windowsa to przez Zarządzanie dyskami. Należałoby jeszcze znać system plików (jednostka alokacji oraz typ) - zazwyczaj FAT16 lub FAT32. Niektóre odtwarzacze nie zezwalają na format przez Eksplorator Windowsa.

Jutro zobacze w instrukcji

spróbuj sformatować programem HP USB Disk Storage Format Tool

Niestety nie ma opcji formatowania z poziomu mp3 jest wzmianka o aktualizaji oprogramowania ale dołączony program nie działa. Jest to mp3 Import media Noname niestety … Ale czy mógłby ktoś znaleźć mi do niego soft ? program Mp3 Update Tools nie działa wyskakuje error …

Spróbuj podłączyć pod USB i przytrzymać dłużej któryś klawisz.

próbwałem z każdym i nic nie wyskakuje nie ma reakji…

Możnaby spróbować testdiskiem ale nie wiadomo czy odtwarzacz nawet po naprawie systemu plików bedzie dzialać.

Testdisc nie pomół robiłem wszselkie możliwe kombinacje…

Dodane 08.03.2009 (N) 13:13

sformatowałem z poziomu WIndows PE