Formatowanie nie pomaga

Od czasu kiedy zaistalowalem win Xp (wczesniej mialem millemiuma i nie mialem takich problemow) przegladarka IE szaleje (zreszta firefox tez), tzn otwieraja sie strony o tematyce e-motki, kartki, reklamy itd, zlosliwie zamyka otwarte stonki. Nie zabardzo ufam programom antywirusowym, zwlaszcza on-line wiec sformatowalem kompa (oczywiscie bez dostepu do internetu, wszystko co mozna odlaczylem, formatowalem dwie partycje) Niestety po ponownym zainstalowaniu systemu problem powrocil po 5 min, zdazylem zainstalowac programy pierwszej potrzeby i bajka od poczatku. Nawet zastosowalem sie do wielu rad skanowania ad-awarem i spy-botam w trybie awaryjnym. I usunolem wszytsko (skanowalem czym sie da), bylo czysto, ale tylko do ponownego uruchomienia kompa. Myslalem nawet ze cos mam w swoim gg, ale nawet nie zainstalowalem go nastepnym razem, nie korzystalem z wlasnej poczty i problem jest nadal. Formatowalem kompa juz kilka razy i zero poprawy. Mam ochote spalic kompa. Czy ma ktos jakis uniwerslany pomysl jak sie pozbyc tego kur****a, nawet opcje hardcorowa ale skuteczna.???

Posta edytowałem - przeczytaj regulamin jakich słów używamy. Chłopie opanuj się, spokojnie ostatnie ostrzeżenie Gutek2222

Jeden pomysł - daj log z silenta i Hijacka - http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

Miałem to samo wystarczyło ze se ściągnołem sp2 do kompa przeskanowałem go i tu wrzuciłem loga i juz wszystko działało ;]

program nie dziala u mnie na kompie, choc nie wiem czemu.

a wersja .com z tad … ??

:arrow: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=15989

oto moj log, czekam na pomoc kogos kto sie na tym zna, bo ja tego nie kumam :slight_smile:

Wpis R3 nie usuwasz hijackiem tylko usuniesz Registrar Lite, opis masz TUTAJ

użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable. Po użyciu tego narzędzia wymagany jest reset sysa.

  1. Wyłączyć Przywracanie systemu w XP TU

  2. Zastartować do trybu awaryjnego bez internetu(opis w linku wyżej).

  3. Zaznaczyć wskazane wpisy w Hijacku i kliknąć Fix checked. Wpisy zostaną usunięte.

  4. Skasować z dysku pliki i foldery, które podkreśliłem na czerwono

  5. Dokończyć skanerami online - Scanery do wyboru

  6. Pokazać nowy log :stuck_out_tongue:

Scan EWIDO po update :wink:

Daj log po wszytkim też z Silenta

a widzisz gdzieś FlashGet-a

nie ma przecież w logu widać, nawet SP2 nie ma, posty kosz

Nie popatrzałem :oops:

[quote name=PiOtReK===>]Nie zabardzo ufam programom antywirusowym

Sluchaj, wykonalem te zadanie tylko czesciowe, bo tego registrar nie umie obslugiwac, a nie bylo tam instrukcji

reszte wykonalem bez problemu, chociaz hijakc nie wszystkie wpisy wskazane przez ciebie mogl usunac bo ich tam nie bylo, nie mam pojecia dlaczego. no i w sumie problem pozostal nadal

PiOtReK===> Daj nowy log z Hijacka i daj log z Silenta to zobaczy się jaka jest dokładna sytuacja :?