Formatowanie-problem

Witam :mrgreen:

Mam taki problem za na kompie brata jest, taki dość spory bałagan nawet za duzy, ciągłe bluscriny z powodu sterowników karty video i ostatnio wyskoczył nawet błąd z plikiem ntfs.exe… No więc dzisiaj próbowałem mu sformatować i zainstalować świeży system… no ale po ładowaniu tych plików inastalatora windowsa xp, wyświetla się na czarnym tle taki znaczek mrugający " _ " co oczywiście chyba wszędzie występuje, tylko że na tym kompie dalszego postępu nie ma, wrzystko staje i trzeba restetować. Postanowiłem sprubować jeszcze raz… załadował i bluscrin… znowu sprubowałem i nawet doszedłem do wyboru czy chcę zakończyć, naprwić system, czy zainstalować, ale wtedy się zawiesił… :twisted: no i spróbowałem jeszcze raz, a wtedy doszedłem do momętu popszedniego, wciskam enter iiii bluscrin(z sterownikami do karty video)

Da się coś zrobić zeby chociaz go sformatować?? Bo te bluscriny ta jakieś fatum na tym komputerze. Myślę ze po formacie powinno być wrzystko ok, bo przypuszczam ze stery są jakoś niepoprawnie zainstalowane i najlepiej by było wrzystko od nowa poustawiać. Niewiem co zrobić…

Pomocy

zobacz przez dyskietkę startową…

Witam

Posprawdzaj wszystkie połaczenia dysków kart itd.czyszczenie, odkurzanie,konserwacja.Jeśli możesz wymień na czas instalacji kartę graficzną.

komputer jest czysty i wrzystko dobrze połączone, spróbuję z inną kartą graficzną