Formatowanie Tekstu w Word albo w

To moze i ja dostanę jakąś poradę

Formatowanie tekstu

Jak i czy sie da zrobić Tak: Mam tekst 1.xxxxx2.xxxxx3.xxxxx i cyfry w Notepad i Microsoft Word są w różnych miejscach a ja potrzebuję aby było tak:aby cyfry wszystkie były po lewej stronie

1.tekst

2.tekst

Jeśli dalsze formatowanie nie jest mozliwe to ta część też mi pomoże

To na początek bo później potrzebuje zrobić Tak

1:1tu musi być naciśniecie tabulatora i dopiero tekst

1:2 itd aż do

1:52

Czy jest to do wykonania ale nie ręcznie tylko w jakims programie ( duzo roboty recznej więc chciałbym sobie pomoc w jakimś programie)

Pozdrawiam

Tekst wklej do Worda a później pokombinuj z Edycja - Zamień i stojusując znaki specjalne (przycisk na dole okna) takie jak dowolny znak", znak konca akapitu, podział wiersza itp. Znak tabulacji też w specjalnych jest.

Trudno doradzać z góry - to trzzeba popróbować na konkretnym dokumencie jak sądzę.

Dzieki za podpowiedź, ale napiszę ze czrno to widzę przy moich umiejętnościach

Pozdrawiam

A nie dałoby sie cos zrobić aby nie przy kazdej cyfrze wstawiać br tylko na poczatku i na końcu i zeby sformatowac tak aby wszystkie cyfry były po lewej stronie

(

)21 A Henoch żył sześćdziesiąt pięć lat. Potem został ojcem Metuszelacha. 22 I po

zrodzeniu Metuszelacha chodził Henoch z prawdziwym Bogiem trzysta lat. W tym

czasie został ojcem synów i córek. 23 Tak więc wszystkich dni Henocha było ogółem

trzysta sześćdziesiąt pięć lat. 24 I Henoch chodził z prawdziwym Bogiem. Potem go już

nie było, ponieważ Bóg go zabrał.

25 A Metuszelach żył sto osiemdziesiąt siedem lat. Potem został ojcem Lamecha. 26 I

po zrodzeniu Lamecha żył Metuszelach jeszcze siedemset osiemdziesiąt dwa lata. W

tym czasie został ojcem synów i córek. 27 Tak więc wszystkich dni Metuszelacha było

ogółem dziewięćset sześćdziesiąt dziewięć lat; i umarł.

(

)28 A Lamech żył sto osiemdziesiąt dwa lata