Forum gold

(Czyzu7) #1

czy mozna jakos dodac forum gold (fg) do phbb? W kilku forach IPB jest cos takiego (np. http://forums.d2jsp.org/). To waluta frumowa, dostaje się ją za posty, userowie mogą ją między sobą przelewać jako podziękowanie lub zapłatę (np. za przedmiot na forum o RPG online). No wiec czy takie coś istnieje?

(system) #2

U nas na forum przydałoby się coś trochę innego. Dostawałoby się jakąs pulę startową i później za napisanie posta "płaciłoby się".

Teraz najlepsze w moim pomyśle. W działach tematycznych też by się płaciło, ale osoba, która założyła dany temat mogłaby zrobić 2 rzeczy. Zwrócić koszt posta autorowi lub jeśli post był wyjątkowo pomocny nie tylko zwrócić, ale dodać mu "wirtualnego pieniądza" - czy w formie przelewu z własnego konta, czy z jakiejś ogólnej puli - banku.

Natomiast w dziale "Na luzie" za każdy post by się płaciło bez możliwości "refundancji". Oczywiście MODERATORZY mieliby konta bez dna, żeby móc pełnić swoje obowiązki.

(Bary1986) #3

Jej po co zawracac sobie glowe jakimis nowymi pomyslami...forum sluzy do pomocy a nie do szpanu

(fiesta) #4

I zacznie się nabijactwo i mataczenie zapłatami, to samo przerabialiśmy już z pochwałami :cry: :cry: :cry:

(squeet) #5

Mi się jednak wydaje, że kolega pytał na użytek własny, a nie proponował zmiany tutaj...

(system) #6

Wiem, wiem... tak tylko sobie pofantazjowałem :smiley:

(lazikar) #7

Fantazjujemy w dziale na luzie. Tu proszę o pisanie na temat.