Forum gold

czy mozna jakos dodac forum gold (fg) do phbb? W kilku forach IPB jest cos takiego (np. http://forums.d2jsp.org/ ). To waluta frumowa, dostaje się ją za posty, userowie mogą ją między sobą przelewać jako podziękowanie lub zapłatę (np. za przedmiot na forum o RPG online). No wiec czy takie coś istnieje?

U nas na forum przydałoby się coś trochę innego. Dostawałoby się jakąs pulę startową i później za napisanie posta “płaciłoby się”.

Teraz najlepsze w moim pomyśle. W działach tematycznych też by się płaciło, ale osoba, która założyła dany temat mogłaby zrobić 2 rzeczy. Zwrócić koszt posta autorowi lub jeśli post był wyjątkowo pomocny nie tylko zwrócić, ale dodać mu “wirtualnego pieniądza” - czy w formie przelewu z własnego konta, czy z jakiejś ogólnej puli - banku.

Natomiast w dziale “Na luzie” za każdy post by się płaciło bez możliwości “refundancji”. Oczywiście MODERATORZY mieliby konta bez dna, żeby móc pełnić swoje obowiązki.

Jej po co zawracac sobie glowe jakimis nowymi pomyslami…forum sluzy do pomocy a nie do szpanu

I zacznie się nabijactwo i mataczenie zapłatami, to samo przerabialiśmy już z pochwałami :cry: :cry: :cry:

Mi się jednak wydaje, że kolega pytał na użytek własny, a nie proponował zmiany tutaj…

Wiem, wiem… tak tylko sobie pofantazjowałem :smiley:

Fantazjujemy w dziale na luzie. Tu proszę o pisanie na temat.