Forum o GTA: SA lub FM 2005

Pawek: podaj propozycje gier, o ktorych ewentualnie moglbys zrobic forum, bo znasz je dobrze/b dobrze…wtedy wyselekcjonujemy :slight_smile:

Może by tak forum o DSj 3???

Jesli mowisz to powaznie to zajrzyj do tematu"cos cyka w jednostce centralnej" i pomysl komu sie powinno przypisac 10 minut ciszy…przeciez nei byloby o takiej"grze"co pisac…jesli juz robic takei forum to cale o jakichs hitach starych…typu diablo I prince of persia stary, dukem nukem(czy jakos tak:P0 quake 1 doom wolfenstein…ale nie taki pojedynczy nie do wyczerpania tytul :slight_smile:

Nawet dobrze tematu nie umie przepisać. :roll:


Przeciez można zrobić o wszystkich seriach DSJ nie tylko o trójce.

widzisz Rafi bo to jest tak…kilkanascie lat temu jeszcze mialem dobra pamiec…teraz przeczytam temat i juz nie wiem o czym byl, wybacz :)…a co do serii dsj…przeciez to nei ma sensu :)…dsj sprowadza sie do:wlaczenia wystartowania wcisniecia 3x myszka i zadowolenia na twarzy po wygraniu zawodow :0jesli juz jakies starsze, mniej wymagajace gry to spojrz na tytuly ktore podalem

Na temat DSJ3 forum zakładać nie będę. Szkoda, że FM i GTA są już niejako zajęte, bo to trochę zawęża wybór :?

Forum mógłbym jeszcze założyć na temat:

:arrow: seria Fallout (ale tutaj pewnie jest mnóstwo for)

:arrow: Kozacy I + II

:arrow: Dungeon Lords (ale ostatni wkurzyłem się na tą grę i ją odinstalowałem)

I to chyba koniec…

eej pomozcie gdzie mozna zdobyc wiecej umiejetnosci nurkowania i latania??? :cry: :-x

:o Wejdź w Dział Gry