Forum PHPBB by Przemo i problem :/


(system) #1

Chciałbym zainstalować sobie na serweże Forum. Z tym, że mam z tym dość duży problem. Nie chodzi o to, że nie umie tego zainstalować tylko o to, że jest probem ze zgraniem tego. Mam serwer na ovh.org i co chwile mnie rozłącza. Co rpóbuje wrzucić pliki na serwerprzez Total Comandera to mnie rozłącza nie da się powtórnie połaczyć i muszę pliki wgrywać na nowow. Czy ktoś może mi powiedzieć co jest nie tak i czy ktoś mógłby mi polecić inny w mairę noramlny serwer na który mógłbym wgrać te forum? Z góry dzięki. PS. Przeglądałem już kilka tematów na tym Forum, ale jakoś żaden mi nie pomógł. Prosiłbym o LINKI do jakichś sprawdzonych serwerów.


(Scotty2) #2

Proponuje ci użyc programu FileZilla, poszukac troche o nim na forum i w vortalu..

tez mam serw na ovh.org

zajrzyj tez do menagera OVH Tutaj

PS. Ruchomy Userbar w twoim podpisie waży stanowczo za dużo


(system) #3

No właśnie ale jak wpisuje w tym

moją nazwę użytkownika to mi wywala:

. Co do File Zilli to właśnie zainstalowałem i zaraz sprawdzę czy to coś zmieni.

Złączono Posta : 17.06.2006 (Sob) 13:13

No jak narazie nie mam problemów z tą FileZillą bo ona się automatycznie Loguje przy Rozłączenia, ale skąd mam wiedzieć czy cały katalog już się skopiował na serwer?


(Piotrek Płatek) #4

Filezilla ma log. Tam są komunikaty co sie dzieje.


(system) #5

Wszystko się wrzuciło, ale teraz jak to zainstalować? Mógłby ktoś podać config jaki ma być pod mój serwer czyli http://60free.ovh.org/pl/index.html. Bo jakoś cały czas mi Errory jakieś wyskakują :(. Proszę o szybką pomoc...

Złączono Posta : 17.06.2006 (Sob) 15:20

Nie wiem co tu wpisać... Mógłby mi ktoś pomóc... Zależy mi na czasie...


(Hilary42) #6

W serwer bazy danych piszesz: mysql.60free.ovh.org

w uzytkownik i nazwa bazy danych masz ok i zostaje haslo do bazy danych musisz sie zalogowac na ovh.orh i klknać na zmien haslo do bazy danych czy jakos podobnie i wpisac co chcesz a potew wpisz tosamo w haslo podczas instalacji.


(system) #7

Właśnie nie umię tego znaleźć tego hasła... Szukam w tym managerze i nie umiem znaleźć. A tą nazwę użytkownika i nazwę bazy danych to skąd mam wziąść bo ja wpisuje cały czas login na FTP na serwer... I wyskakuje błąd:

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL Server Host 'mysql.60free.ovh.org ' (1) in /home/s/t/e/stel/www/db/mysql4.php on line 48

phpBB by Przemo : Critical Error


Could not connect to the database.

Unknown MySQL Server Host 'mysql.60free.ovh.org ' (1)