Forum PHPBB by Przemo i problem :/

Chciałbym zainstalować sobie na serweże Forum. Z tym, że mam z tym dość duży problem. Nie chodzi o to, że nie umie tego zainstalować tylko o to, że jest probem ze zgraniem tego. Mam serwer na ovh.org i co chwile mnie rozłącza. Co rpóbuje wrzucić pliki na serwerprzez Total Comandera to mnie rozłącza nie da się powtórnie połaczyć i muszę pliki wgrywać na nowow. Czy ktoś może mi powiedzieć co jest nie tak i czy ktoś mógłby mi polecić inny w mairę noramlny serwer na który mógłbym wgrać te forum? Z góry dzięki. PS. Przeglądałem już kilka tematów na tym Forum, ale jakoś żaden mi nie pomógł. Prosiłbym o LINKI do jakichś sprawdzonych serwerów.

Proponuje ci użyc programu FileZilla, poszukac troche o nim na forum i w vortalu…

tez mam serw na ovh.org

zajrzyj tez do menagera OVH Tutaj

PS. Ruchomy Userbar w twoim podpisie waży stanowczo za dużo

No właśnie ale jak wpisuje w tym

moją nazwę użytkownika to mi wywala:

. Co do File Zilli to właśnie zainstalowałem i zaraz sprawdzę czy to coś zmieni.

Złączono Posta : 17.06.2006 (Sob) 13:13

No jak narazie nie mam problemów z tą FileZillą bo ona się automatycznie Loguje przy Rozłączenia, ale skąd mam wiedzieć czy cały katalog już się skopiował na serwer?

Filezilla ma log. Tam są komunikaty co sie dzieje.

Wszystko się wrzuciło, ale teraz jak to zainstalować? Mógłby ktoś podać config jaki ma być pod mój serwer czyli http://60free.ovh.org/pl/index.html. Bo jakoś cały czas mi Errory jakieś wyskakują :(. Proszę o szybką pomoc…

Złączono Posta : 17.06.2006 (Sob) 15:20

Nie wiem co tu wpisać… Mógłby mi ktoś pomóc… Zależy mi na czasie…

http://www.stel.neostrada.pl/php.jpg

W serwer bazy danych piszesz: mysql.60free.ovh.org

w uzytkownik i nazwa bazy danych masz ok i zostaje haslo do bazy danych musisz sie zalogowac na ovh.orh i klknać na zmien haslo do bazy danych czy jakos podobnie i wpisac co chcesz a potew wpisz tosamo w haslo podczas instalacji.

Właśnie nie umię tego znaleźć tego hasła… Szukam w tym managerze i nie umiem znaleźć. A tą nazwę użytkownika i nazwę bazy danych to skąd mam wziąść bo ja wpisuje cały czas login na FTP na serwer… I wyskakuje błąd:

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL Server Host 'mysql.60free.ovh.org ' (1) in /home/s/t/e/stel/www/db/mysql4.php on line 48

phpBB by Przemo : Critical Error


Could not connect to the database.

Unknown MySQL Server Host 'mysql.60free.ovh.org ' (1)