Forum pomocy

Biedny Kerimusik :przytul: :przytul: :przytul:

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Człowieku zastanów się nad pewną dyskretną różnicą:

M@teo ma -naście latek, a Ty masz ich x-dzieści

Jeżeli chcesz być traktowany jak gówniarz i zachowywać się jak nastolatek to już Twój wybór.

Tak dokładnie inaczej traktowane są dzieci które zachowują się jak dzieci a inaczej dorośli którzy również zachowują się jak dzieci :smiley: :smiley: :smiley:

Bo tak wszyscy są tu traktowani, niezależnie od wieku. I w tym jest problem. A ja mając dziesiąt lat nie muszę się wysilać na powagę i wspinać się na palce. Wracam do młodości…chmurnej i durnej bo w tym jej urok! !!

Dlatego wybaczam niektórym moderatorom!.

może byś się Fiesta opanował trochę. Bo widze że sprawia Ci radość ciągłe najeżdżanie na innych :lol: :lol: :lol:

  1. Użyłem swojego wewnętrznego translatora i doszedłem do takiego samego wniosku jak dżasny (na którego post chyba nikt nie zwrócił uwagi), że kolega założył sobie forum, ale nie wie o czym ono ma być i prosi o jakieś proste tematy, działy na to forum.

  2. Ponieważ jednak autorowi chyba nie zależy na odpowiedzi, skoro się nie odzywa, a topic znowu zmienia się w bazarową pyskówkę “userzy kontra moderatorzy”, proponuję go zamknąć (albo czasowo - do czasu stosownego wyjaśnienia na PW moderatora, o co chodzi, albo też na stałe). :evil:

on chyba chce żeby mu padać przykłady tematów !!

… a może kolega mateo515 pochodzi z jakiegoś egzotycznego kraju w afryce i dopiero się uczy języka polskiego?

Dobre! :smiley:

Chyba jest to w narzeczu afrykańskiego ludu “Baamba”

szkoda że się już nie odezwał :frowning: poznalibyśmy więcej szczegółów strefy 11 :smiley:

Po napisanym poście wyglądało, że bardzo mu się spieszyło. Życie zna takie przypadki, kiedy z powodu pośpiechu nie ma człowiek czasu załadować taczki! :smiley:

Ale tak na marginesie,to nieźle gościa potraktowaliście. Będzie miał uraz na fora do końca życia :wink:

Szczególnie na nasze. :smiley:

wogole nie wiadomo o co kolesiowi chodzi, chce tematow, ale ich są całe setki tysięcy, wymienię kilka najważniejszych : Seks, Zdrowie, Muzyka, Gry, Humor, Filmy, Oprogramowanie i wiele innych, zalezy jakie forum zakładasz czy to bedzie forum erotyczne ( :roll: ), a moze komputerowe lub tez na przykład o samochodach, zdecyduj sie i na przyszłosc podawaj bardziej szczegółowo o co ci chodzi :!:

Tu nawet nie chodzi o szczegóły, tylko o rozszyfrowanie tekstu postu, do którego dyrekcja musiałaby sprowadzić z Angli “Enigme” a skąd środki finansowe? Więc piszmy zrozumiale !!

Sam się prosi :lol:.

chyba nie potraktuje tego zbyt poważnie bo przecież to jest dział na luzie :wink:

Od razu od tego zaczął :roll: :smiley:

Wiecie co - mam od metra zaległych postów, dlatego dopiero teraz moja reakcja, ale nie mogłam przejść nad tym obojętnie, czyli bez komentarza! :frowning:

A komentarz będzie przykry… bo nikt z Was nie wsłuchał się w to, co Fiesta powiedział… :frowning:

I choć Fiesta mówił mądrze, to “zjechaliście” go jako modka (bo tak wypadało), zamiast zastanowić się nad treścią, którą Wam zapodaje… :evil:

Na Boga - wstydźcie się - bo nastolatek ma problem, którego nawet nie za bardzo umie nam tu wysłowić - a tu nagonka jechana przez 3 strony…

Żaden z Was sobie nawet nie zadał trudu , by kliknąć w JEGO profil i sięgnąć do wcześniejszych tematów… Sprawa byłaby prostsza a propos zrozumienia, o co też biega koledze…

Nie wiem - ale czy przypadkiem to nie jest chęć zdołowania gościa, by ew. wyretuszować własne “myki”, zw. kompleksami??

BŁAGAM wręcz o odrobinę rozwagi, zanim chęć do ironii weźmie górę nad zdrowym rozsądkiem! :frowning:

Na pewno nikt z piszących nie ma takich intencji, ale jeśli nawet Lisek podchodzi do tego z humorem to dlaczego zabraniasz innym userom podowcipkować sobie na ten temat! Rzuć w diabły tą wiertarkę (bo jesteś jakby lekko roztrzęsiona), strzel sobie lampkę “Martini” i daj se na luz! :wink:

Nie ma Czin&Czin bez czin czina :stuck_out_tongue:

A wiertło na to:

  • niemożliwe!