Forum

:x

Według mnie nie powinno być wprowadzone coąś takiego. Dlatego że:

Mogły by czasem winiknąć konflikty typu: Tadek dostał punkty a ja nie chociaż napisałem to samo i powinienem je dostać.

Po drugie jesteśmu na tym forum z własnej nieprzymuszonej woli (chyba że kogoś mama zmusza) i pomagamy innym po to, aby czuć satysfakcję, że sie komus pomogło, uczyć się czegoś od innych, a nie po to by dostawać jakieś punkty i nagrody

Po trzecie nie spędzamy wszyscy tyle samo czasu na forum więc nie ma sensu nagradzania bo było by to niesprawiedliwe

:wink:

fakt jest faktem… punktowanie to zły pomysł !!

Powiem ci że nad morzem to się teraz rozpoczyna sztorm wiec róznie to może być. :smiley:

:stuck_out_tongue: :smiley:

nawet nie kracz bo jeszcze tsunami nam tu sprowadzisz… :blush:

Twoje zdanie, Twoje prawo, ale za cholerę nie mogę znaleźć powodu, dla którego nazywasz mnie masochistą. :hahaha:

Odnoszę wrażenie, że generalnie Ty, jak i wielu userów, macie alergię na Moderatorów, a w niej ukrywa się zapęd do bycia Moderatorem. :smiley:

Jestem ciekaw, jak wtedy wyrażał byś się o Moderatorach :twisted:

:okulary:

Na takie stwierdzenie można odpowiedzieć tylko jednym, jeśli nie jest dla Ciebie ciekawie, szukasz ciekwaszego miejsca.

Nie uważam by dawanie punktów poprawiło ciekawość tego Forum.

Ono samo w sobie już jest bardzo ciekwe, ale cóż, trudno dogodzić wszystkim. :twisted:

:okulary:

dobrze jest jak jest , ale mogło by byc jeszcze lepiej :wink:

pozdrawiam

Panowie, nie ma o co prosić i tak prośba się nie spełni… :x

Zgadza się. Punktów jak na razie nie będzie, bo nikomu nie udało się napisać rozsądnego powodu dla którego te punkty być powinny. Ja szczerze mówiąc nie widzę celu punktowania.

A jakiż to może być rozsądny powód? Jest to forum komputerowe czy drużyna harcerska. Ilość userów świadczy o tym, że forum to podoba się takie jakie jest.

I niech zostanie takie jakie jest.

Pisałem już kiedyś i napisze jeszcze raz.

Jest to zupełnie NIEPOTRZEBNE. Tutaj nie piaskownica.

Ot, widzisz, mądrego to i warto poczytać. :smiley:

Pozdrawiam :okulary: