Forum

mam swoje forum w jaki sposob moge dodac pochwaly do mojego forum? prosze o odpowiedź.

Hmm chyba forum musi obslugiwac takie cos :?

Jesli nie obsluguje musisz dopisac jakis skrypt

Pozdrawiam,

Zobacz TU!

Może coś znajdziesz na ten temat :wink:

Tu! możesz zadać pytanie profesjonalistą w tej dziedzinie!.

Wejdz na http://www.phpbb2.pl w dziale dowland masz moda Plus minus. Sciągnij zainstaluj. :slight_smile:

Dzieki lazikar ale jak ściągnołem to przez jaki program mam to odworzyc i zainstalowac???

W ściągniętym archiwum, masz plik INSTAL. Tam jest opis instalacji.

No własnie,że nic takie nie ma :frowning: otworzyłem to za pomocą WinRar i tam są tylko pliki,ale nie ma instalacyjnego.Co robic? :frowning:

Ściągnęłem tego moda i okazuje się, że opis instalacji znajduje się w pliku pm_mod.txt

Tak wiem widze,ale tam jest wszystko po angielsku i nie wiem co mam tam zrobic,możesz mi pomóc? Czy coś trzeba może zmienic w panelu administracyjnym?? Proszę o pomoc :frowning:

Tutaj masz opis instalacji hacków:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 808#157808

Nie potrafie tego zainstalowac…to trudne :frowning:

Czytać i się uczyć.

Powiem ci jednak że ta instalka Dabroza sama w sobie ma wiecej błedów niż ja palców więc jak nie masz pojęcia to sobie daruj.

Jak kiedyś będe miał czas to zrobię instalke.

Ba forum phpbb2 masz dział gotowce i tam sa fora z zainstalowanym już plus minus.

Powodzenia.

lazikar a jak ty dawałeś do tego forum te pochwały? ja mam phpBB ale tam właśnie nie ma tego wbudowanego,tylko ostrzeżenia są :frowning:

Dłubałem w kodzie przez tydzień.

Zresztą nadal dłubie i już niedługo wstawie nowa wersję. :slight_smile:

lazikar rozumiem,czyli jednym słowem mam dac sobie z tym spokój? heh szkoda,bo myslałem,że moje forum bedzie idealne…

Niekoniecznie.

Musisz nauczyć się instalować mody. Do tego wiedzieć troche czy instrukcja jest dobra i ewentualne błędy poprawić.

Zawsze możesz pytać, jednak nikt za ciebie tego nie zrobi.

A możesz mi jeszcze powiedziec,czy można dodac tlen zamista innej ikonki przy profilu?? Wiesz o co chodzi?

Też masz do tego moda na phpbb2. Wpisz tlen w szukajke. :slight_smile:

A jak można zrobic reklame do swojego forum,bo jak narazie jestem tylko ja sam jedny na nim?

Ostatnie pytanie już… :smiley:

Co najlepiej zaznaczyc w aktywacji kont?

dodaj ją do google zresztą to już jest gorszy problem.

Pomysł na temat forum zrobi swoje. Jak bedzie dobra tematyka to i bedą ludzie. :slight_smile: