Forum

(Mk17 Rc) #1

Mam problem. Mianowicie jak utworzyć na forum odpowiedzi dział gdzie mogły by wchodzić tylko wybrane osoby??

(m@teo) #2

Nadaj zezwolenia temu działowi! Aby modkowie lub adminowie wchodzili! i po sprawie!

(Mk17 Rc) #3

Ale mi też chodzi o to żeby oprócz Adminów też kilku innych użytkowników mogło wchodzić na ten dział.

(m@teo) #4

To tak się chyba nieda! Chyba że wykonałbyś odpowiednie zapytanie do bazy dancyh! Myśle że tak by się dało! :stuck_out_tongue:

(system) #5

Nie słyszałem żeby tak można było zrobić, możesz dać moderka tylko na ten dział poszczególnym osobom.

(Bunio) #6

Panel administracyjny/Zakładka Fora/Zezwolenia wybierasz forum i ustawiasz

masz do wyboru dsf2zn.png

(adam9870) #7

(m@teo) #8

Ale wydaje mi się że jakbyś wykonał odpowiednie zapytanie do bazdy dancyh to mogło by przepuścić kilku userów jako zwykłych np. do działu dla adminów itp! :smiley: Ale jakie to zapyatnie to nie wiem! :stuck_out_tongue:

(Polko P L) #9

Poszukaj takiego moda co umożliwi zakładanie hasła na jakiś dział. Dajesz wybranym osobom hasło i już :slight_smile:

(Mk17 Rc) #10

A gdzie szukać takiego moda i co z nim zrobić jak go znajdę??

(adam9870) #11

Jak go znajdziesz zaglądasz do pliku readme albo do pliku install i tam wszystko pisze na temat instalacji tego moda.

Ale nie musisz szukać moda jeśli masz phpbb by przemo

(Mk17 Rc) #12

No właśnie mam php by przemo i niemoge zrobić działu na hasło.

(Piotrek Płatek) #13

a może zrobić grupy użytkowników i jedni mogliby się dostac do danego działu, a inni nie :slight_smile:

(m@teo) #14

NIe ma takiej opcji w zezwoleniach! :stuck_out_tongue:

W sumei na haśło było by najlepiej! :smiley:

(Mk17 Rc) #15

M@teo Wiem że na hasło było by najlepiej, ale jak to zorbić??

(system) #16

Tutaj się to robi :

beztytu322u12qi.th.gif

Edycja działu lub zakładanie nowego i tam jest to co widać.

(Nlukasn) #17

FAQ napisany usera @Pasja na forum przema :slight_smile:

a co do pojedynczych userów:

to uwtórz nową grupe - dodaj do niej tych wybranych userów - a dajel zrób tak jak napisane wyżej

:slight_smile:

(lazikar) #18

I po co piszesz to tutaj.

Odpowiadaj na forum a nie informuj ze odpowiedziałes na gg. :roll:

(m@teo) #19

Możesz też dać zezwolenia prywatne i sobie dasz komu będziesz chciał :smiley: