Ploty dla tubylców [wydzielone]

Kontynuacja …
https://forum.dobreprogramy.pl/t/wydzielone-jak-do-diabla-wywalic-reklamowe-tlo-na-forum/523404/7


Zastanawiam się dlaczego w koszu są kłódki?
Można było by zawnioskować by je zdjąć???
:smile:

Druga sprawa - wydaje mi się (przepraszam że mi się wydaje) że tubylcy mają wiecznie niekończącą się chęć rozmowy o tzw. pupie-marynie. A może ten CZAT to nie jest zły pomysł, co?

Chodzi o to że chcąc pogadać praktycznie zawsze spamujemy wszystkie wątki kurdę…

Czym sobie zasłużyłem na wyróżnienie?? :stuck_out_tongue:

Jak czym, zaraz po mnie jesteś spamer numer dwa. Jeszcze Martiny brakuje i będzie trio mega twórców. Trza było zamontować w końcu luźny wątek bo prędzej czy później adminom i nerwosol nie pomoże.

1 polubienie

Ja co chwile mam flage obrazanie i slownictwo :stuck_out_tongue:

No właśnie, nie masz klawiatury ze znaczkiem PL czy co?

Nie. Słownik z Lumi 950XL nie działa na PC :stuck_out_tongue:

Idź z tą Lumią na elektrodę :laughing:

Masakra jakaś! Gdzie jest ta opcja do zmiany karnacji forum?
Na portalu wiem, ale na forum nie mogę jej znaleźć.
W ogóle popieprzone to wszystko jest. Porozbijane na części,
zamiast jakoś trzymać ustawienia w jednym miejscu dla obu.

Aaaa olała ffpisdoo te wasze reklamy :stuck_out_tongue:
Przynajmniej przy okazji ogarnęłam sobie błąd z @font-face i zamiast krzaczków mam już ładne ikonki :wink:
Powiem tylko, że najebutane macie w kodzie, że głowa mała.

Myślisz, że jak zmienisz kilka liter to wulgaryzmów możesz używać bez przeszkód?

Owszem, mogę pisać jak mi się podoba, ponieważ to nie wulgaryzmy. Gdybym chciała kląć, użyłabym normalnego słowa wraz z jego adekwatną pisownią.

Owiń g…o w sreberko i wmów sobie że możesz nim rzucać w przechodni na ulicy bo to nie g…o tylko g…o w sreberku i mogę sobie nim rzucać jak chcę, gdzie chcę i w kogo chcę.
Wot pokrętna logika …

1 polubienie

Nie moja.

Wracam po południu do domu, odpadal Edge z Adguard Blocker rozszerzeniem i wbijam na tutejsze forum i co? Szok Adguard sie musiał zaktualizowac i zablokował badziewną reklame na forum :stuck_out_tongue: - Czarne tło i nawet nie ma strachu, że w coś sie kliknie po bokach :slight_smile:

Microsoft Edge - przeglądarka internetowa w Windows 10. Za duzo siedzisz przy 18+ i problemyz kojarzeniem faktów :smiley:

Ty naprawdę łyknąłeś że ja nie wiem co to EDGE? I kto tu ma myśli zwichrowane???

Wyjdź na dwór i będzie lepiej nikt Cie nie zmusza do forum dobreprogramy, znajdziesz takie co ci lepiej odpowiadaja.

A jak ktoś nie mieszka w pałacu???

Co ma pałac do wyjścia an dwór?? Nie możesz wyjsc popros sąsiada wywali cie przez okno tylko mozesz jego rzutu “kula” nie przezyć :stuck_out_tongue: