Forumowe wydzielone ploty dla tubylców

Kontynuacja …
https://forum.dobreprogramy.pl/t/wydzielone-jak-do-diabla-wywalic-reklamowe-tlo-na-forum/523404/7?source_topic_id=523416

Zastanawiam się dlaczego w koszu są kłódki?
Można było by zawnioskować by je zdjąć???
:smile:

Druga sprawa - wydaje mi się (przepraszam że mi się wydaje) że tubylcy mają wiecznie niekończącą się chęć rozmowy o tzw. pupie-marynie. A może ten CZAT to nie jest zły pomysł, co?

Chodzi o to że chcąc pogadać praktycznie zawsze spamujemy wszystkie wątki kurdę…

Dlaczego nie ma tu działu NASZE PROGRAMY?
[Wydzielone] Jak do diabła wywalić reklamowe tło na forum
Jak do diabła wywalić reklamowe tło na forum
(garoz) #2

Czym sobie zasłużyłem na wyróżnienie?? :stuck_out_tongue:

Jak czym, zaraz po mnie jesteś spamer numer dwa. Jeszcze Martiny brakuje i będzie trio mega twórców. Trza było zamontować w końcu luźny wątek bo prędzej czy później adminom i nerwosol nie pomoże.

(garoz) #4

Ja co chwile mam flage obrazanie i slownictwo :stuck_out_tongue:

No właśnie, nie masz klawiatury ze znaczkiem PL czy co?

(garoz) #6

Nie. Słownik z Lumi 950XL nie działa na PC :stuck_out_tongue:

Idź z tą Lumią na elektrodę :laughing:

Masakra jakaś! Gdzie jest ta opcja do zmiany karnacji forum?
Na portalu wiem, ale na forum nie mogę jej znaleźć.
W ogóle popieprzone to wszystko jest. Porozbijane na części,
zamiast jakoś trzymać ustawienia w jednym miejscu dla obu.

Aaaa olała ffpisdoo te wasze reklamy :stuck_out_tongue:
Przynajmniej przy okazji ogarnęłam sobie błąd z @font-face i zamiast krzaczków mam już ładne ikonki :wink:
Powiem tylko, że najebutane macie w kodzie, że głowa mała.

(rgabrysiak) #10

Myślisz, że jak zmienisz kilka liter to wulgaryzmów możesz używać bez przeszkód?

Owszem, mogę pisać jak mi się podoba, ponieważ to nie wulgaryzmy. Gdybym chciała kląć, użyłabym normalnego słowa wraz z jego adekwatną pisownią.

(fiesta) #12

Owiń g…o w sreberko i wmów sobie że możesz nim rzucać w przechodni na ulicy bo to nie g…o tylko g…o w sreberku i mogę sobie nim rzucać jak chcę, gdzie chcę i w kogo chcę.
Wot pokrętna logika …

Nie moja.

(garoz) #14

Wracam po południu do domu, odpadal Edge z Adguard Blocker rozszerzeniem i wbijam na tutejsze forum i co? Szok Adguard sie musiał zaktualizowac i zablokował badziewną reklame na forum :stuck_out_tongue: - Czarne tło i nawet nie ma strachu, że w coś sie kliknie po bokach :slight_smile:

(garoz) #15

Microsoft Edge - przeglądarka internetowa w Windows 10. Za duzo siedzisz przy 18+ i problemyz kojarzeniem faktów :smiley:

(garoz) #16

Ty naprawdę łyknąłeś że ja nie wiem co to EDGE? I kto tu ma myśli zwichrowane???

(garoz) #18

Wyjdź na dwór i będzie lepiej nikt Cie nie zmusza do forum dobreprogramy, znajdziesz takie co ci lepiej odpowiadaja.

A jak ktoś nie mieszka w pałacu???

(garoz) #20

Co ma pałac do wyjścia an dwór?? Nie możesz wyjsc popros sąsiada wywali cie przez okno tylko mozesz jego rzutu “kula” nie przezyć :stuck_out_tongue: