Ploty dla tubylców [wydzielone]

Widać, że słowo kultura jest ci całkowicie obce.

To nie tak! Na zachodzie po prostu liczy się prostolinijność i nie zawijanie w sreberka.

Jeżeli dla ciebie takie teksty są tożsame z prostolinijnością to nie mam więcej pytań.

Zachowujesz się jak byś dopiero polskiego się uczył. A co to za różnica dostać ujów na ulicy a na forum?
Na ulicy jeden drugiego je i to non stop a na forum mówią że to be, be, fuj???
Ludzie. Polaka i polszczyzny nikt nie zmieni. Do tego trzeba się przyzwyczaić i nie rzeźbić fosia o byle co.
Nie to bym był jakiś “element” co bluzga wszystko i wszystkich lecz mam gumowe ucho od którego wszystko co złe się odbija. Lata praktyki z Polakami w Polsce. Idzie się przyzwyczaić - serio :slight_smile: :slight_smile: a potem to człowiek już nawet uwagi nie zwraca - no bo po co?

A Polak 5-ciu żon nie może miec po ślubie cywilnym, albo na świecie i kazdej 10 zrobić i obywatelstwo polskie i lezy 4 ma literami a Kaczynski płaci :stuck_out_tongue: Czasami mam wrazenie, ze totalnie tego nie przemyśleli.

Jak Ci Kaczyński zapłaci to mnie normalnie …

Pomysl troche za nim odpiszesz :smiley:

500+ to płacenie za robienie dzieci :smiley:

Na forum DP takie słownictwo nigdy nie było mile widziane, widzę jednak, że kilku świeżaków chce wprowadzić własne zasady.

Jakbys posta nie nabił to byś sie posikał co??

I tu też Milicja???
Co Ty chcesz od tego forum?
I od spokojnych, kulturalnych ludzi???

Zerknij tu i przestań szukać dziury w całym!
http://megawkurw.pl/

On sika dopiero wtedy gdy NABIJA. Mówią że jest wtedy fajniej bo jest cieplej…

1 polubienie

Ja myślał że Kaczka coś od siebie ma płacić i nie uznałem że płaci bo tak naprawdę płacimy my wszyscy …

Dobry numer będzie dopiero wtedy gdy przy następnych wyborach wygra PO i powie do narodu: to teraz już 500+ nie będzie bo nas na to nie stać. I wtedy co? Zęby w ścianę… ha ha

Przecie te 500+ to wał stulecia będzie!!! Oni się ugadali! Wszyscy!!! Jedni wprowadzą - drudzy zabiorą! Na 4,5 lat stać nas by płacić ale nie na 10,15,20!! Za 5lat 500+ zniknie i zostanie nam masa nowych polaków na których tatusie zapitalać będą musiały! I wtedy 500+ się wróci …

Nie. Wtedy sekta i wyjdzie na ulicyz pałami i tasakami i wkoncu pozamiata, a uchodzcy pomoga z mila checia chociaz nie bedzie ich obchodizlo za co i po co. Ale ubaw bedzie po pachy.

Nie odparady mówia, że ciepłą uryna na żoładek najlepsza :stuck_out_tongue:

Ja wolę ciepłe piwo…

Zkwituje to tym :smiley:

Stawiam dyche, że hicior stulecia :smiley:

Araby maj Dear to mają toto w d… ubaju. :wink:

Ej czyżbym wyczuwała zazdrość? :joy: :joy: :joy: :joy:

A Ty czego szczekasz? Jeśli Tobie pasuje, gdy cię zwą złodziejem, to go ahead… proszę bardzo.
Mi to całe obrzygiwanie mojej narodowości jak się komu widzi, jednak nie pasuje i mam prawo się wkrowić.
Jak również napisać wprost: a weź się facet odpier…
I tyle.