Ploty dla tubylców [wydzielone]

@MartinaNeumayer Jeśli nie przestaniesz przeklinać na forum, Twoje konto zostanie zablokowane.

Teraz już wiecie dlaczego nie tęsknimy za chatem !

Ło matko Błoska… Polazłem na Sułtankę Kosem a tu normalnie afera na forum :slight_smile:Ludu mój, spokojnie. Po co od razu falki sobie rwać. Martina, schade nerven. Niemiec dla polaka zawsze wrogiem będzie. Zawsze dopóki komuniści w Polsce nie poumierają. Niestety. Ja tam rozumiem że była wojna, był Adaś Hitler, trochu świata powybijał no ale … to było lata temu i nie bardzo dziś na miejscu jest to że nasze władze ciągle wałkują ten temat i ciągle szukają winnych nawet u tych niewinnych bo co tam odpowiedzialny jest dziś młody Niemiec jeśli chodzi o przeszłość? Nic, ale tego te du**** sku*** z Rządu nie dadzą sobie wytłumaczyć i będą wałkować ten temat póki sami nie padną szukając przy okazji sztucznej zadymy i sztucznych roszczeń za Odrą. Dzięki temu nadal szerzymy nienawiść do Niemców ale tylko wtedy gdy nie jedziemy tam do pracy :slight_smile: Taka Polska mentalność :slight_smile:

Ależ Tomku ona nie klnie, tylko wyraża swoją ekspresję: :stuck_out_tongue:

Wydzieliłem, bo to naprawdę już przekroczyło pewne granice.
Plus kilka sensownych postów, ale one były w odpowiedzi na te wydzielone.

1 polubienie

Co za psychol usunał mój post z wyjasnieniem co to EDGE??

To było jakieś sprzątanie? Nawet nie zauważyłem. Garoz - nie cofaj się w czasie - będziesz spokojniejszy :slight_smile:

Ale jak ja nie znosze cenzury jak u Putina to nie wyobrazasz sobie.

Ponoć coś tu z automatu hula ale ile w tym prawdy to nie wiem. Może robot wypitolił post do kosza bo oflagowano go zbyt wiele razy??
Sądzisz że adminy rączki maczały?
Tutaj na DP to i tak adminy jadą na konkretnym nerwosolu. W szoku jestem!
Na elektrodzie w tym samym czasie miał bym już 3 konta a na każdym po 5 warnów i banana. Naprawdę!
Normalnie szacun za wytrzymałość.

Dystans do siebie i do życia to wielka filozofia, a odróznienie spamu od żartów jeszcze wieksza dlatego popisac i pożartowac przyzwoicie nie wielu potrafi, a admini czy modearatorzy po 5 raportach wola banowac niz sie wkurzac raportami.

Tak mi się skojarzyło:

:grin: :grin: :grin: :grin:

Wszystko mi jedno. Ważne że Gulsona i Anubisa tutaj nie ma :slight_smile:

Po grzyba??

Ale burdelnik wykręciłem !!

Garoz, mi się teraz normalnie jakiś NIOBEL należy! Cenzurę zdjąłem… paczaj no…

Ale o co kaman?? :stuck_out_tongue:

Admin z kosza wszystko wrzucił nazad w wątek … tylko że jak się to czyta teraz od góry do dołu to faktycznie trza nerwosol łyknąć… he he

Nerwosol ma dystans do siebie nie pomoze, moze miec wrecz skutek uboczny i bedzie po monitorze :stuck_out_tongue: Life is brutal.

U mnie to by był chyba jedyny sposób na zmianę monitora… Nawet się zastanowię a lubej jak wróci z roboty powiem że spadł i nowy mi potrzeba … no właśnie, po co później słuchać pisków że się $$$ rozpitala na niepotrzebne.
A swoją droga to ja właśnie miałem na C# siedzieć…

To ona daje sie tak wkrecac?? :stuck_out_tongue: