Ploty dla tubylców [wydzielone]

Zależy czy “przed” czy “po” :smile: bo jak “przed” to fajek po cichu na lewo nie kupisz taka rozdygotana, wyczulona i spięta :slight_smile:

Przed to kazda rozdygotana i spieta :stuck_out_tongue: Po to śpi jak i facet :stuck_out_tongue:

Ale zobacz jak my kurdę łatwo w tym zywocie mamy!

Przed:
“zrobisz naleśniki” …?
NIE!!!

Po:
To zrobić Ci te naleśniki?

Tyle się mówi że samica niby mądrzejsza od samca a tu paczaj, nie dość że se PO…PO…PO …PO to jeszcze naleśniki Ci zrobią… normalnie w niebie żyję …

Ze smietana hahahahahaha :stuck_out_tongue:

Taki dylemat mały. Mówi sie ze młody nie wyżyty, a czym starszy tym bardziej zboczony ogólnie?? To jak to wkoncu jest?? :wink:

Dokładnie tak jak mówisz - im starszy tym bardziej zbok. Niestety ale też nie do końca jest tak że zbok na 100% bo zbok to każdy z nas jest i to bez względu na wiek. Problem starości polega na tym że po 30-stce, 40-stce hula wszystko bez tabu i zbędnych ceregieli. To co jest niby zboczeniem dla młodziaków - dla starszych jest normą. I ma tak każdy że to przeżyje no chyba że zaplanował być singlem na amen :slight_smile:

Singlem na amen jest ksiądz i Papiez. :stuck_out_tongue: Pewnie za to zaraz flaga poleci bo kogos zaswędzi :stuck_out_tongue: - taki rym sam z siebie

Co do zboczenia to nie wiem czy kiedys myslałes, ale tak na przekór wszystkiemu to dziewczyny sa gorsze od faceta w tych sprawach :slight_smile:

Masz na myśli to że są bardziej zboczuchy? Przecie no norma!!!
Ale akurat DOBRA norma :slight_smile:

Dobra to zalezy od gustów :wink: Jak ty chcesz jesć, a ona kochac sie to troche nie halo :smiley:

Pozatym jak ci dziewczyna stanie wystrojona i odwalona, zgrabna i sie porusza to nawet PApieza ruszy, chociaz jemu sie przyznac nie wolno :stuck_out_tongue:

Jak myslicie czy dziewczyny wogóle są świadome swojego seksapilu i tego, że czasem kompletnie nie swiadomie nas kusza?? :slight_smile:

Ostro po trzydziestce u tych z innych roczników nie kocha się za wygląd. To już nie te czasy. Mało jest żon które urodziły dwójkę dzieci i są mega zgrabne. Mało jest też takich bez rozstępów a same ciuszki to już wedle gustu. Jeden lubi - drugi nie. Lata 30/40+ to już inna parafia. Wygląd zewnętrzny nie ma jakiegokolwiek znaczenia.

W dzisiejszych czasach mówisz o nieświadomości?
Ja często mam wrażenie że 80% lasek nie ma bladego pojęcia o tym że jest paszczakiem i że dorosły facet patrzy bo akurat kosmitkę zobaczył … i zdębiał.
Pamiętaj - najmocniej kusi to czego nie widać gołym okiem i to czego nie można mieć od razu!

U mężatek moze nie ale u singielek poglady zostaja te same od urodzenia :stuck_out_tongue:

Nie mam bladego pojęcia jak to jest z młodymi samicami. Jedyne co mnie wnerwia to to że przestały mieć zasady, honor, godność i kilka innych cech. Kiedyś nie było tak łatwo z seksem ulicznym i resztą. Inne czasy. Moim zdaniem kobiety dzisiaj zbyt łatwo się oddają a faceci poddają no i za szybko wszyscy chcą być dorośli zapominając że dorośli nigdy nie będziemy.

No ucielo co pisalem. Co za chłamstwo ide W.11 na TTV ogladać kij z forum.

OT w OT… Właśnie to paczałam i kwikłam z typa :smiley:


Jego filmy zakrzywiają dosłowne czasoprzestrzeń hahahaha

Juz sie zaczyna gnebienie Linuxem. Litosci!!!

Dba o reputację. Co tam nasza Martina będzie poddawać się jakiemuś adminowi… kurdę.
Babka ma jajca i tyle :slight_smile: Martina, ja Ci posłał przecie linka i zaporszenie do SPAMOWNI KLUBOWEJ …
a ta jedzie dalej i dręczy te reklamy!
Z babkami to już tak jest że jak się czepią to na amen :slight_smile: :slight_smile:

Niestety, dlatego narazie singluje :slight_smile:

oooeeesoo! To jedynie przykład forum. Nic więcej. Mogło być równie dobrze o kwiatkach.