Ploty dla tubylców [wydzielone]

Wątpię. Za ostra jest. Jeśli już singluje to z wyboru a nie musu. Czyha w krzkach na ten odpowiedni moment. Tak już mają te co olej mają.

aaaaa diabli nadali to całe wydzielanie… Młyn się robi i ciężko się połapać co gdzie potem jest.

Jak już zaczniemy pisać i pisać to wszystko wróci do normy. Obecnie jest burdelnik … bo wydzielane posty powinny lądować zawsze na dole.

Martina, te nogi w avatarze to Twoje czy ukradzione z netów?

Hahahahahaha, ale wtopiłeś teraz :stuck_out_tongue: Ja o sobie mówiłem, ze singluje. :slight_smile:

1 polubienie

Milion kart pootwieranych, milion stron, milion postów… kurdę, chyba zatrudnię asystentkę jakąś …

Powinny, powinny. I powinny znikać z poprzedniego wątku oraz jakoś automatycznie przenosić dalszą dyskusję do nowego. heh… pobożne życzenia :wink:

Tak, moje własne, osobiste i osobiście zdjęcie zrobione :wink:
W życiu nic nieswojego nie wzięłam z netów i nie dałam jako własne.
Fuujj… czymś takim się brzydzę. I nie trawię, bo sama fotografuję i wiem jak smakuje “zawinięcie” komuś pracy.

A teraz się ładnie pożegnam i zmykam przypilnować montażu gazu w domku. Już za mną wydzwaniali, że muszę przyjść.
Miłego.

Najlepsze jest to że Twoje dwie nogi + jeszcze dwie to moja jedna. Trzeba przejść na dietę.

To ty masz jedną noge grubszą od calego siebie?? :stuck_out_tongue: Ciekawe… :stuck_out_tongue:

Kurdę, mylą mi się jeszcze tye tematy. Nie zerkam w temat i odpisuję i zaraz amina kufffica trafi jak będzie musiał przenosić te śmieci ponownie. Starajmy się pisać w SPAMLANDII a nie w wątkach, co???
Wiem że ciężko będzie ale damy radę…

Jesteś THE BEST.

Napisać WIEM nie wypada więc napiszę ZDAJE CI SIĘ…

Spoczko, spoczko… Teraz to jeszcze ujdzie, trochę mi się spadło z wagą, ale z dwa lata wstecz hohoho…
Doopa jak rasowa szafka z lusterkiem itd. :wink:

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.