Foto/aranzacja projektowanie

Witam serdecznie

Poszukuje programu do obrobki foto i aranzacji wnetrz.O ile jest to mozliwe chcialbym np kliknac fotke domu,pokoju i miec mozliwosc naniesc pewne korekty na zdjecie np cos dobudowac(dorysowac)zmienic kolory (np scian) mozliwosc wycinania,wklejania obiektow ,przemieszczania itp .Wiem ze gama programow oferowana przez producentow do tego typu prac jest obfita ale nie mam pojacia ktory program spelni wszelkie moje zachcianki.Moze trzeba kilka programow aby uzyzsac wymazony efekt

Dziekuje za pomoc i zycze milego dzionka

Witam.Zerknij tu i wybierz coś dla siebie.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=8& … +i+ogrodow

dredyoo ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go ponieważ nie używasz polskich znaczków (ą, ę, ź, ż, ć, ó, ł, ń). Proszę więc o poprawienie wszystkich swoich postów w tym temacie pod kątem polskich znaczków, przy użyciu przycisku zmien.gif

witam dredyoo, osobiście nie słyszałam o programie, który sprostałby twoim oczekiwaniom :wink: A może się myle? ale fajny pomysł, myślę, że programiści podchwycą temat. Sama chciałabym posiadać tego typu narzędzie. Kupiłam niedawno nowy wypust TECHLANDU " twoje studio projektowe 2" POlecam jest naprawdę dobry! Jeszcze go do końca nie rozszyfrowałam ale podobno jest funkcja, która pozwala za pomoca zdjęcia wprowadzić element do projektu i go obrobić w kreatorze! Czyli tak jak sugerowałeś wycinac wklejać czy dostawiać :wink: hi hi całkiem nieźle, jak dojdę do tego to dam znać. Ponadto program ma wizualizację 3d naprawdę realistyczną. Polecam, choc myslę że niedługo zwrócę się o pomoc w pewnych zagadnieniach dot. tego programu ale to już na inny temacie fora. Pozdrawiam PS. i pisz ogonki bo paluszkiem moderator nu nu nu zrobi ! :wink: