Foto2avi

czesc powiedzcie mi czemu niechce mi sie zrobic filmik tzn tylko moge wstawic ok 5 fotek i film idzie mi ok 50sek czemu tak jest juz sciagnelam kodeki i nic dalej po dodaniu wiecej niz 5 fotek wygenerowaniu pojawia sie komunikat scrip error:inwalid arguments to funkcion showimage …

Nie ten dział, za mało szczegółów, w jakim programie robisz filmik, w którym momencie pojawia się error, jak możesz dorzuć screena. Przepraszam tytuł tematu też jest nieprecyzyjny. Pytanie- czy musisz w tym programie robić prezentację? Nie łatwiej w MS movie maker? W nim bardzo łatwo się robi prezentację ze zdjęć.

Czy to program freeware, może shareware/ demo, dlatego można tylko zaimportować 5 fotek i zmontować 50 sek. filmu. Być może zdjęcia są za duże, spróbuj pomniejszyć je i zaimportować ponownie. Program widzę freeware, więc nie powinno być problemów. Error wskazuje na niewłaściwe argumenty do funkcji pokazywania zdjęć. Zrób tak jak napisałem, powinno pomóc.

tytuł postu :arrow: foto2avi (więc chyba chodzi o program Foto2Avi 3.2 )

Licencja: bezpłatna - info z vortalu

cicha_lodz , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). dostosuj swojego posta do tej zasady.