Fotografia

A ja Wam powiem, moi drodzy koledzy, że głowa boli mnie tutaj od przekłamań i unikania odpowiedzi na sprawy, na które brak odparcia. Prawdziwych argumentów. Niestety taka jest prawda.

Albo mi się wydaje albo na forum panuje cenzura.

Nikt nie potrafi przyznac się do błędu. Przecież - pomyśleć: “Jestem moderatorem i to ja mam zawsze rację i mogę robić co zechcę!”

Szanowny Pan Szaniawski, który przed chwilą, rzecz jasna usunął oczywiście bez żadnej informacji post Pana strumienianina, oczywiście nie raczył o tym wspomnieć. A po cóż to? Przecież tam były prawdziwe słowa! Więc wywalamy. Mi to szkodzi, a ja jestem wielce ważną osobą na tym forum i nikt nie może mówić, że mam wziąć aspirynę na ból głowy!

Skończmy z żenadą. Bo my wszyscy widzimy co dzieje się na tym forum.

Pan Szaniawski próbował wymigać się od wypowiedzi na temat usuwania szkodzących zarządowi Forum i pewnym jego osobom, które nie potrafią sie przyznać do błędu, postach. Jednak, lazikar zwrócił uwagę, że wymiguje sie od sprawy, to dopisał coś, na “odwal się”.

Uśrednił, że my, Polacy, tylko narzekamy i narzekamy. Jeszcze powiedział o sprawie fotografii. To już nie jest ważne w tym momencie.

Naprawdę ciężko mi o tym mówic lecz niestety taka jest prawda. Panuje cenzura, usuwanie postów, pysiu usunął posta, bo zorientował się, że…

Na szczęście stosowne posty zostały zarchowizowane.

Wszyscy wiedzą, o co chodzi. Nie bójmy się prawdy!

A uwagi, porady dostyczące forum są traktowane jako nasze ataki i narzekanie, że ciągle nam się coś nie podoba.

Nie uważacie, że czas DEFINITYWNIE z tym SKOŃCZYĆ?

Może jakiś rzeczowy post, stanowisko w tej sprawie?

Powiem Wam jedno. Może nie jestem na tym forum najdłużej ale swoje zdążyłem juz zauważyć. Niektórzy moderatorzy starają się byc czystymi jak łza. Można to zaobserwować na przykładzie wypowiedzi Lazikara. Moderator napisał coś co innym sie nie spodobało lub z innych powodów usunął post. I czy to jest zachowanie godne kogoś, co trzyma pieczę nad forum?? Co do nowego działu popieram go w 100%. Kiedys gdy temat Logi HijackThis był przyklejony, niektórzy w nim podawali logi. Teraz gdy jest odklejony po forum pałęta się wiele tematów proszących o sprawdzenie loga. Wiele razy moderatorzy ( i równierz userzy) zwracają uwagę na porządek na forum. A nie przyjmując argumentów o stworzeniu tego nowego działu moderatorzy dają pozwolenie bałaganowi na forum. Nawet jeżeli pomysł nie wypali ( w co wątpię) zawsze można będzie wszystko przywrócić do wcześniejszego stanu. I czy to jet naprawdę taki problem. Poprostu zdanie userów jest bardzo rzadko brane pod uwagę. To moderatorzy wiecznie maja rację, to ich pomysły zawsze są dobre a Nasze niepotrzebne, głupie. Czekam na chwilę aż w końcu to się zmieni.

Boczi farmazony pleciesz i tyle. Próbujesz wciskać jakieś kity o nie przyznawaniu się do błędu. Nikt nie jest nieomylny. Ja po prostu mówię o tym, że narzekacie i narzekacie, nic Wam się wiecznie nie podoba.

I rzecz jasna usunąłem post kolegi strumienianina bo był nie na temat, tylko kąśliwa uwaga, więc daruj sobie.

Ja zawsze powtarzam, jak komuś coś nie psauje, komuś się coś nie pdoba - droga wolna.

I jeszcze raz powtarzam, Lisek ma też inne zajęcia, nie spełni Waszych zachcianek za jednym machnięciem czarodziejskiej różdżki.

Kity powiadasz… :roll:

Chcesz, żebym Ci przypomniał pewien topic…?

A Ty piszesz:

Taki z Ciebie modek ? Widać, że userzy Cię nie interesują :?..

Zresztą zaprzeczasz liskowi … :expressionless:

Uważaj bo wszyscy uciekniemy i zostaniesz tu sam. :?

I wiecznie to samo. Dlaczego nigdy naszych uwag nie weźmiecie pod uwagę. Słychać tylko zmień forum, narzekacie (zacytowane fragmenty). A może kiedyś usłyszymy z ust moderatora - dobry pomysł, świetne spostrzeżenie, miałeś racje. Itp :frowning:

Userzy mnie interesują, ale nie tacy którzy tylko narzekają, a niektórzy z Was są tego przykładem.

a. Moderator ma zawsze rację.

b. Jeżeli nie ma patrz a wyżej … :lol: :evil: :evil: :evil: :evil:

A dziwisz sie Sebastianie?? Ile można się prosić o coś. Na początku sie ładnie prosiło, ale że z braku reakcji i zainteresowania userzy którzy poprosili powoli staja sie niezadowoleni. Nie ma się czemu dziwić. Czekanie na spełnienie prośby kilka miesięcy to przesada!! Ileż można czekać??

Pan Szaniawski jest najlepszy, forum jest świetne, moderatorzy są świetni. jestem zachwycony.

Na forum panuje świetna atmosfera. Uważam, że jest ŚWIETNIE!

Pasuje, Panie Szaniawski?

Z pewnością :?

Prosze nie zapominać o tych emotkach: :evil: :evil: :evil: :evil:

:wink:

Musie znaleźć na pierwszej stronie, napisany tłustym drukiem, aby się czuło respekt

Skończcie już tą szopkę Panowie. Jak Wam się chce żartów to macie temat “Dowcipy”.

Ze względu na znaczne odbiegnięcie tematu od zasdniczego wątku oraz wiele spraw sprzecznych z regulaminem topic zamykam.

Znajdźcie sobie inne miejsce do obrzucania błotem :evil: :evil: :evil:

Poniższe słowa świadczą , że nie tylko.

A zaskoczeniem dla mnie były użyte pejoratywy,

co w moim wypadku nie miało miejsca.