Fotografowanie na PGA? + kto się wybiera na PGA'09?

Witam, pytanie może i głupie ale niestety na oficjalnej stronie nie mogę znaleźć odpowiedzi na nie: czy można fotografować na Poznań Game Arena?

Oczywiście ze możesz. Jeżeli jednak chcesz je opublikować w jakiejś gazecie to musisz mieć akredytacje dziennikarską.

Spokojnie możesz fotografować. Jest nawet co :stuck_out_tongue: Znajomy robił zdjęcia w tamtym roku, potem wrzucił je na naszą klasę i do dzisiaj nic mu się nie stało (tzn. nie miał problemów od strony organizatorów).

I nie będzie miał, przecież tymi zdjęciami robi im darmową reklamę.

No to dzięki za odpowiedź :slight_smile: W takim razie wezmę aparat :slight_smile:

A tak swoją drogą wybiera się ktoś na tegoroczne PGA?

Ja będe :smiley:

Krzychuu , to będzie twoje pierwsze PGA?

Drugie już :stuck_out_tongue: Na poprzedniej edycji “strzelałem” fotki i nie było żadnych problemów :stuck_out_tongue:

Też się wybieram, rok temu było całkiem fajnie, nawet pograłem w NFS z Gooralem :slight_smile: (czy jakoś tak)

hehe długie były kolejki? xD grałeś w coś jeszcze? :slight_smile:

Ja chciałbym pojechać w tym roku. :slight_smile: Tylko z Łowicza do Poznania troszkę daleko. Mam nadzieję że się tam spotkamy!

heh, ja jadę koleją xD jest całkiem tanio :slight_smile: zwłaszcza gdy ma się zniżkę xD

co będziesz fotografował?

jak dzieci w nfs grają?

hostessy, wystawy i inne takie tam występy jeśli koniecznie musisz wiedzieć

Ja też jadę w tym roku… będę na części otwartej i dla dziennikarzy z ekipą 360Stopni :slight_smile: w sumie blisko mam, więc muszę być - mam jakieś 10 min drogi autobusem.

aparat i kamera obowiązkowo :wink: