Foxconn P35A czy Abit IP35-E

Tak jak w temacie. Czytam od 2 dni wypowiedzi wasze i widze też w propozycjach płyt głównych : Foxconn P35A . I stad moje pytanie. Zamierzam kupić płytę główną do mojego sprzętu, zasilacz na AX450 i grafe na święta 8800 Gts i stąd moje pytanie co mam wybrać: Foxconn P35A czy tego Abit Ip35-E (zamierzam kręcić proca, grafy nie).

ja bym brał Abita :slight_smile: zawsze robił porządne płyty przeznaczone do oc.

Abit oczywiście lepszy :slight_smile:

Jeszcze pytanko: lepiej dozbierać do Amacrox Frei Erde 500W czy kupić tego Warrior AX450? Czy ten pierwszy jest lepszy od drugiego :slight_smile:

Lepszy jest ten pierwszy zdecydowanie. Ale myśle że ten AX450 wystarczy.

to nowsza konstrukcja ale zarazem droższa jak chcesz oszczędzić to możesz wsiąść tańszego ax450pnf (będzie ok).

mam narazie w skarpecie 80 zł, pojade na wakacje i zarobie 100 hmm …

amacrox frei edre mocniejszy

Foxconn też nie wypada słabo, FSB na poziomie 540MHz to nie jest mało… przydałoby się tylko zmienić radiator na NB przy tak mocnym kręceniu… sekcje zasilania takie same jak u abita (4 fazy)

niby w w czym?

Foxconn jest równie dobry jeśli nie lepszy patrz

http://forum.pclab.pl/t277893.html

i post pr0g4m3r

Obydwie płyty dobre no może foxconn trochę lepszy. Bierz foxconna. A jeśli chodzi o zasilacz to bierz Amacrox Frei Erde. Jeśli za drogi to Amacroxa Warrior AX450Pnf.