Foxconn P35A-S a E8400

Czy Foxconn P35A-S wymaga aktualizacji biosu do poprawnego działania E8400?

A może lepiej wziąć płytę z chipsterem P45 - http://www.allegro.pl/item382010513_prz … ich10.html ?

Najtańszego szkoda brać, jeśli już p45 to fr chociaż, a jeśli foxa ze sklepu weźmiesz nowego to na 99% będzie miał odrazu odpowiedni bios.

To nie wiem jakiego mi w apollo dadzą #-o

W dniu 23.06.2008 , o godzinie 14:06 został dopisany post przez noname321

A może lepiej brać Asusa P5K PRO? Nie wiem dokładnie o co chodzi ale jeśli chodzi o grafę to ma Fox ma 8x i 4x a Asus ma coś 16x… nie wiem dokładnie o co chodzi, jak to jest?

Jak ja kupowałem z jakiś miesiąc temu to miałem od razu wrzucony najnowszy bios i wszystko ładnie śmiga ;] ASUS jest chyba gorszym wyborem w porównaniu do Foxconna.

:x

Bierz Foxa i nie gadaj.

Spytasz sie czy ma najnowszy bios, a jak nie to za 10,- co go zaktualizują.

A sam sobie nie moge zaktualizować? ;]

Możesz ale myślałem że sie boisz :stuck_out_tongue:

Kupowałem tydzień temu w apollo tego Foxa, e7200 działa bez problemu, więc mają płyty główne z nowym BIOS’em.

Zapewne chodzi Ci o prędkość gniazda drugiego PCI-Express. Jak nie planujesz CrossFire, to nawet na to nie patrz, pierwsze gniazdo PCI-E i tak ma x16. A jak planujesz CrossFire, to zmień płytę na inną. :stuck_out_tongue:

Jeśli bios będzie stary i nie obsłuży penryna to jak geniuszu zaktualizujesz bios bez procesora? No chyba że masz e2/4/6x00 pod ręką :expressionless: