FPS skacze,format nie pomógł

Graj w niższej rozdziałce (800x600 nawet)

To tak pokaż swój lagometer , jaki to serwer, jakie masz cfg,jaka wersja promoda.

ciężko powiedzieć co się może dziać. Może jakaś usługa działająca w tle obciąża okresowo procesor za bardzo.

Spróbuj tego - Sprawne działanie Windowsa przy dużym obciążnienu procesora

Jest tam też tak zwany tryb gracza - program nadaje najwyższy priorytet grze przez co inne procesy nie są w stanie zakłócić działania gry. Mi to pomogło na podobne problemy. Rezultaty nie są oszałamiające ale być może warto spróbować.

Lagometer: http://www.bankfotek.pl/view/289865

Serwery różne,grałem Na TempusMoriendi i na CoDCenter,a nawet na zwykłych rankingowych i jest to samo.

CFG mam dobre,gram na nim od dłuższego czasu. PromodLive.

@m0th0r

Spróbuję tego programu.

Ok. Jak Sprawdzisz to napisz .

lagometer w porządku o ile to moment kiedy są te spadki patrz na lago kiedy jest spadek. Pytałem o serwer bo na zwykłych syfiastych,noobskich serwerach bez promoda często są spadki i wiadomo ,że wymagają więcej mocy obliczeniowej od kompa a częśto serwery są zbugowane mają złe konfigi i są spadki fps ale wtedy taki spadek mają wszyscy. Reszta rad pewnie już była. Konfig kompa też masz dobry po 250 fps powino być na promodzie na niektórych mapach i miejscach wiadomo.

Ten program nie powoduje u mnie żadnej różnicy…

Wczoraj odpaliłem CoD4 po długiej przerwie i mogę cię pocieszyć, że ja mam to samo. Na niektórych serwerach po prostu są zacięcia, FPS skacze do bardzo niskich wartości. Wydaje mi się, że to musi być spowodowane jakimś modem, który jest instalowany po stronie serwera.

Nie będę szukał rozwiązania bo mnie ta gra już nie bawi - nuda :wink: Efekt spadającego FPS miałem na serwerze INEA. Sprawdziłem kilka zagranicznych i różnie bywało. Raz lepiej raz gorzej.

Mi skacze fps na serwerach typu właśnie inea nie grajcie na takich grajcie raczej na serwerach z promodem bo są lepiej skonfigurowane i przeważnie są lepsze (ogólnie nie chce mi się rozspisywać). A rady typu starszy patch od michalek211 czy gra na niższej rozdziałce to możesz nie patrzeć :lol: bo kto gra na niższym patchu ,żadnego pcw,cb nie zagra a każdy lepszy pub jest pod 1.6 na innych nie ma sensu siedzieć, co do mniejszej rozdziałki to przy 256 mb ramu na karcie graficznej i 2gb ramu nie robi żadnej różnicy. Jedynie z tym sp3 ktoś rozsądnie podał też miałem problem po sp3 z fps dodatkowo po zmianie sterowników nie mogłem fova zmieniać. Testuj jeszcze inne sterowniki do grafy , nowe cfg pro gamerów możesz te ich fake cfg na stronkach :smiley: I na sto procent się upewnij jak lago wygląda w momencie spadku. m0th0r Na pubach i to jeszcze takich zwykłych bez pama ani promoda faktycznie jest nudna ale poza pubami jest bardzo fajna i nigdy się nie nudzi.

Tylko ja mam to niezależnie od serwera :wink: Nawet jak sam hostuje serwer to mam to samo :slight_smile:

Co do SP3 to wcześniej też go miałem i działało normalnie,ostatnio się coś pochrzaniło…odinstalowałem Avasta i też nic to nie dało. Sterowniki patrzyłem - to samo. Mam CFG pro gamera i gram na nim już jakiś czas - było dobrze więc raczej nie wina tego.

512 :smiley:

1.7 :smiley:

sorry miałem napisać 1.7. Mi przy 256 mb na karcie i 2gb ramu w kompie przy zmianie rozdziałki nie zmienia się fps biore z własnego doświadcznia ale i tak gram na 1024/768 i fovie 80 i raczej tak polecam dla ak dla aku lepiej wziaść fov 65.

Dodane 16.07.2009 (Cz) 7:20

Zobacz jeszcze czy Ci się nic nie przegrzewa kiedyś chipset u mnie troche się grzał podczas gry ale skutek był inny rozłączenie neta spadku fps nie było.

Temperatury mam takie:

http://www.bankfotek.pl/view/291973

Zauważyłem że temperatura procesora skacze. Jest 23 stopnie,zaraz 36,zaraz znów spada nawet do 17 i znów skacze do 30…

Chyba zasilacz do wymiany :expressionless:

2.5v a ty masz 3.33 a co dopiero podczas gier, inne napięcia, to nie myślę.

Ale jeszcze 2 tygodnie temu wszystko było dobrze,ten zasilacz mam już prawie rok i nie było problemów.

Takie sprawdzanie napięć everestem to nie sprawdzanie by musiał miernikiem a wątpie ,że go ma co za marka zasilacza to już wszystko będziemy wiedzieć temperetury w porządku zobacz jeszcze ręką każdy radiator bo everest nie wykrywa wszystkiego.

Zasilacz Chieftec.

Ale jak już mówiłem temperatura procesora (wg.Everesta) skacze nawet o 20 stopni w ciągu sekundy.