Fps w Dirt... Jak zwiekszy :D

Witam

Przy ilu fps’ach można uzna chodzenie dirta za normalne i płynne ?

Oko ludzkie widzi płynny obraz jak ma przynajmniej 25 klatek/na sekundę.

Ja mam na komputerze z podpisu na low ~ 20 -30 fps a na medium juz tylko do max 2o ;( Co wymienic zeby gra chodziła płynniej na stednich i wyzszych detalach. Da coś np dolozenie 1 gb ramu ?

Dirt ma dość wyśrubowane wymagania,ram chyba za dużo tu nie pomoże potrzebujesz jeszcze lepszej karty graficznej.

Tutaj jedynie pomoże wymiana grafiki na HD 3850 bo kupowanie GF 8600GT to nic za bardzo nie zmieni chodź i tak może na tych lepszych kartach czasami przycinać.

TY grałeś w tą gre? bo mi na 8600 GT sonic+ palit śmiga aż miło przy 1gb ramu i starym athlonie na medium bez ściny a jak gram bez przeciwników sam na czas to mogę śmiało ustawić na ultra i tez bez ściny . …

Mi bez przeciwnikuw tez duzo lepiej chodzi :smiley: Gorzej jest gdy jest 6 rywali xD

Miques

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.

U mnie na medium w 1024x768 przy 35kl/s jest płynnie. Gry jadę sam do średnio 40fps, a w 6 to wacha się pomiędzy 30-36. Myślę, że wyższe taktowanie procka poprawiło by troszkę wydajność w tej grze.

Grałem na AMD ahlon 64 3500+ , 1gb ramu /533 i geforcie 7600gs i na 800*600 na medium gra przycinała.