Fps w Dirt... Jak zwiekszy :D

(Miques) #1

Witam

Przy ilu fps'ach można uzna chodzenie dirta za normalne i płynne ?

(Jacek Bydgoszcz) #2

Oko ludzkie widzi płynny obraz jak ma przynajmniej 25 klatek/na sekundę.

(Miques) #3

Ja mam na komputerze z podpisu na low ~ 20 -30 fps a na medium juz tylko do max 2o ;( Co wymienic zeby gra chodziła płynniej na stednich i wyzszych detalach. Da coś np dolozenie 1 gb ramu ?

(Jacek Bydgoszcz) #4

Dirt ma dość wyśrubowane wymagania,ram chyba za dużo tu nie pomoże potrzebujesz jeszcze lepszej karty graficznej.

(Mateusz Golebiowski) #5

Tutaj jedynie pomoże wymiana grafiki na HD 3850 bo kupowanie GF 8600GT to nic za bardzo nie zmieni chodź i tak może na tych lepszych kartach czasami przycinać.

(Patryk91 Nh) #6

TY grałeś w tą gre? bo mi na 8600 GT sonic+ palit śmiga aż miło przy 1gb ramu i starym athlonie na medium bez ściny a jak gram bez przeciwników sam na czas to mogę śmiało ustawić na ultra i tez bez ściny . ..

(Miques) #7

Mi bez przeciwnikuw tez duzo lepiej chodzi :smiley: Gorzej jest gdy jest 6 rywali xD

(Kaka') #8

Miques

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.

(Paweł0303) #9

U mnie na medium w 1024x768 przy 35kl/s jest płynnie. Gry jadę sam do średnio 40fps, a w 6 to wacha się pomiędzy 30-36. Myślę, że wyższe taktowanie procka poprawiło by troszkę wydajność w tej grze.

(Mateusz Golebiowski) #10

Grałem na AMD ahlon 64 3500+ , 1gb ramu /533 i geforcie 7600gs i na 800*600 na medium gra przycinała.