FPS-y w CS

Cześć.

Mój problem polega na tym ze gram w Counter-Strike 1.6 na steam wchodze do gry i mam max 40 fps

wpisalem komende “fps_max 101” synchronizacje tez wylaczylem, przeinstalowalem sterowniki na nowsze i cs-a tez przeinstalowalem i nadal to samo moze ktos pomoc ?

z gory dzieki pozdrawiam

Przeczytaj Regulamin Forum i zmień temat na konkretny, dostosuj grafikę w podpisie do regulaminu, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

Po pierwsze jaki masz sprzęt?

Ja na swoim kompie w miare dobry wyciągam tyle co na starym kompie czyli 100fps max!

Po drugie jeśli masz karte grafiki geforce w ustawieniach zmień bodajże wyświetlany obraz na wydajność nie jakość.

Karte graficzna : Geforce 9600GT 1024mb

Zawsze mialem 100 fps a dzisiaj wylaczylem synchronizacje wbijam do cs i patrze a tu max 40 fps…

Po drugie jeśli masz karte grafiki geforce w ustawieniach zmień bodajże wyświetlany obraz na wydajność nie jakość

mozesz dokladnie napisac gdzie to jest ? ;> bo nie rozumiem o co ci chodzi…

teraz wbilem na cs patrze i znowu mam 100 fps… czemu tak mam ? ;> raz mam max 40 fps a raz 100 fps

No to włącz synchronizacje i zainstaluj poprawkę do tej karty graficznej.

synchronizacje mam czly czas wylaczona i juz instalowalem z 5 razy i nic nie pomoglo … ;/ reinstalowalem tez CSa calego steam i nic… :confused: