FPSY, Counter-Strike

Witam, mam problem, skaczą mi fpsy, mam fps_max 101, fps_modem 0, miałem tydzień temu komputer w naprawie, nawaliła płyta główna wymienili mi na zintegrowaną asusa, dziś tak zauważyłem, że fpsy mi skaczą od 40 do 100, Nawet gdy wpiszę fps_max 70, to i tak widzę że skaczą, ale mniej, wcześniej nie zauważałem tego problemu, być może to chwilowe problemy, ale jak temu zaradzić ? Pozdrawiam

Być może jest za słaba?

Ma takie same parametry jak ta stara, tylko że jest zintegrowana, ale to chyba nie ma znaczenia .

Ma, ogromne. Praktycznie wszystko co zintegrowane jest gorsze od normalnych odpowiedników. To tak jakbyś porównał kartę z laptopa do odpowiednika z desktopa, kompletnie inna wydajność.

To jest karta- ASUS P5KPL-AM EPU, może pomogło by zainstalowanie jakiś sterowników albo coś, chociaż żeby te 80 fpsów było w miare stałe, myślisz że da radę ?

Jakie parametry komputera?

Nie wiedziałem, że na zintegrowanej karcie graficznej da się grać O_O

Intel Pentium 4 CPU 3Ghz 1gb ram graficzna- Geforce 6600

Dodane 30.07.2011 (So) 19:38

Tzn, karte graficzną mam tą co miałem wcześniej, mam zintegrowaną płytę główną i kartę dzwiękową

Dodane 30.07.2011 (So) 20:14

Pobawiłem się pewnym programem, i mam- urządzenia zintegrowane z płytą główną- Audio, Video, Lan. Da się to jakoś wyłączyć ? o0

W BIOSie

Wiesz co. Ja na FX 5200 mam 100 fps. Ale nie ma czegoś takiego jak zintegrowana płyta główna. Weź podepnij monitor pod tego Geforca. A nie pod integre z płyty głównej.