FPS'y w Counter-Strike a Vista

Witam. Mianowicie byłem użytkownikiem Windows’a Visty przez kilka dni, jednak pojawił się problem - jestem graczem Counter-Strike’a, gry sprzed kilku lat, a mimo dobrego sprzętu (Pentium IV 3.4Ghz, ATI Radeon X800XT, 1GB Ram, Sound Blaster Audigy) gra wyciąga mi około 80fpsów… Na XP’ku było 100 i więcej… Co proponujecie? Wiem, ze na Viście gry chodzą wolniej (te na DX9 i nizej) ale bez przesady… Inne sterowniki do gfx? A może zmiana karty gfx? Da to coś?

Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.

Zależy w jakiego CS’a grasz…Napisz coś więcej…

Counter-Strike 1.6 … Co jeszcze mam pisać?

no nie rozumiem cie po co ci tyle fpsów skoro nie zobaczysz różnicy poza wykresem czy masz 80 czy 100 ludzkie oko nie znajdzie różnicy :]

Po to, że jak gram w esl’u fanmapy 1on1 (np. aim_map) to mam od 80 do nawet 30fps’ow… Wtedy czuje roznice, aż zbyt duzą…

Counter strike 1.6,jest starą grą

Vista wspomaga gry z direct X 9.(a,b,c)8.1 Sprawdz jaki DX obsługuje CS1.6,

i zaktualizuj sterowniki.

Na pudełku od CS’a mam DirectX 6, wiem, że jest grą starą, a sterowniki zaaktualizowałem do najnowszych od ATI i bez porownania gra chodzi najgorzej na tych oznaczonymi cyferkami 7.2.

Niestety raczej więcej nie wyciągniesz…FPSów…

Wyciągne po wpisaniu odpowiednich komend na fps’y, ale bede mial gorsza grafike :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Wyłącz synchronizacje pionową w opcjach karty i jakieś zasobożerne programy w tle które chodzą podczas gry.

Swoją drogą to jest śmieszne, ja mam więcej fps, a mam gorszy sprzęt, tyle, że mam XP.

Kluczowa sprawa :wink:

Nie rozumię po co ludzię instalują Viste? Bo jest nowa. Przecież to poczatek ‘Viśty’ i gry jeszcze przez dłuższy czas będą robione głównie pod XP :? …

Qua - post nie na temat…

Ford - chodzi Ci lepiej ponieważ masz Windows’a XP

Tutaj kolega QUA,troszkę zamulił,ale to nie post do kłutni… :o :o :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: