Fraps Niedziała

Chce sobie nakręcić filmik z gry mam ją włączoną no i naciskam F9 a tu jakiś błąd nic nienapisane tylko same znaki zapytania sa opcje tak albo nie jaka by sie nie wybrało to wyłąncza grę. Jeśli wie ktoś o co chodzi proszę o pomoc z góry dziękuje. Albo jak ktoś zna to inny dobry program może polecić.

Z jakiego źródła pobierałeś program?

Pobierz i zainstaluj prosto od producenta.

Z tej strony brałem.

A jaką masz wersję programu?

Spróbuj zainstalować w innej lokalizacji.

Drzycim

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu, nie używając polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó) oraz popełniając błędy gramatyczne. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.

A jaką masz konfiguracje kompa? Fraps pomimo iż nie ma “żadnych wymagań” to do robienia zrzutów obrazu do pliku video już potrzebuje tego trochę do tego należy dołożyć to co zabiera sama gra. Patrząc u mnie Fraps wyrabia ale u kumpla na słabszym sprzęcie już są problemy albo nie da sie zrobić takowego zrzutu bo komp się zawiesi.

Najprawdopodobniej to będzie wina zbyt słabego sprzętu. (chociaż mogę się mylić)

Więc to jest wersja 2.9.4 i zauważyłem ,że w tej grze mi tylko nie działa bo np. w counter-strike 1.6 jest dobrze a w metin2 wyłącza grę. Jak nie wiecie co mam zrobić to może znacie inny dobry program.

może ten

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=913&t=76

a jeśli nie to obok masz programy w tej kategorii, może tam coś znajdziesz :slight_smile: