Free Dowload Manager i pobieranie z uploadów : czy to lega?

Witam na tamtym forum nie mogę otrzymać odpowiedzi, może wy wiecie http://precyl.pl/internet/3808068-free- … oadow.html

Możesz korzystać z dowolnego managera pobierania. Ogólnie przeglądarki nie obsługują plików <3GB. A co do obsługi managerów przez portal, chodzi głównie o obsługę wznawiania pobierania. Bez tego podczas przerwania połączenia portal nie da ci ściągnąć od danego momentu i będziesz musiał ściągać od nowa. Wszystkie managery działają jak przeglądarki, są te same limity etc :slight_smile:

ale na tych serwerach są ograniczenia dla użytkowników bez konta premium, np. bez konta premium pobieranie ma bardzo wolną prędkość , a ten program omija tą blokadę i pobiera się z normalną prędkością . To to jest legalne ?

Ten program nie omija tej blokady. Program pobiera tak jak przeglądarka :stuck_out_tongue:

jak pobierałem przez przeglądarkę plik z uploadów to nie mogłem ściągnąć bo zacinało itd, a jak przez ten program to pobierał z normalna prędkością

A to u mnie przez przeglądarkę pobiera ~150-160 a u mnie akurat przez MiPony - 80-260 się waha, ale pobiera tam o jakieś dwie minuty szybciej niż przeglądarką :wink:

Czyli wnioskując pobierając za pomocą tego programu żaden administrator serwera czy kto tam jest nie będzie mnie ścigał o używanie takiego program, bo przecież są te konta premium, a mi zależy na darmowym legalnym pobieraniu,

Nikt cię nie będzie ścigał :stuck_out_tongue: . Program ten pewnie działa na zasadzie że tworzy więcej połączeń do jednego serwera, a jako że administrator tego serwera tego nie ogranicza (a może) to jest to legalne.