Free download manager - pozostałości po deinstalacji

Odinstalowałem Free download managera. Niestety po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na jakiś obiekt na stronie www ukazuje się kilka opcji pobierania właśnie za pomocą Free download managera, którego de facto już nie ma. Jak zbędne opcje usunąć?

Zobacz czy w dodatkach przeglądarki nadal nie ma jego pozostałości.

Menu Start->Wyszukaj->Wyszukiwanie zaawansowane->wpisujesz Free Download Manager i usuwasz tylko to co związane z proegramem

Również usuwasz wpisy w rejestrze: Menu Start->Uruchom->Wpisujesz regedit ->Edycja->Znajdź, znajdź następny->Wpisujesz Free Download Manager i usuwasz co związane tylko z programem.

Na koniec przeczyść komputer Ccleanerem: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … r+2.06.567

Dzięki! Pomogło czyszczenie wpisów w rejestrze =D>

Jest jednak jeszcze jeden problemik. Używałem jak dotąd menedżera pobierania wbudowanego w dodatek IE7Pro. Podczas pobierania plików uruchamiał się automatycznie. Teraz, po deinstalacji Free download managera, menedżera z IE7Pro muszę uruchamiać ręcznie - ponieważ pobieranie odbywa się teraz za pomocą modułu pobierania wbudowanego w przeglądarkę (IE8). Jak z powrotem ustawić menedżera z IE7Pro jako domyślnego?

Dodane 28.09.2009 (Pn) 19:34

Może ktoś wie, jak z ponownie przywrócić menedżera pobierania z IE7 Pro jako domyślny? Instalowałem ponownie IE7 Pro, wyłączałem go, ponownie włączałem; nie pomaga, wciąż uruchamia się ten wbudowany w IE.