Free program antyvirus pod vistę

witam

posiadam asusa f5r seria na cel m520 i 1gb ramu z vistą. potrzebuję free antyvirusa który go nie obciąża. podejrzewam że dołączony norton dawał ostro lapkowi popalic. moim największym problemem był skype.praktycznie nic nie pogdałem w momencie jak go nie mam strony fajnie chodzą( mam 1mb transfer w irlandzkim ntl). proszę o pomoc. już zchodziłem w głowę co jest przyczyną i ciągle testuję. dzięki

tomo19760427 polecam ten wątek:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

Zapewne tak.

Z darmowych wybór to avast // Avira.

Nie zwalaj winy na skypa czy nortona. To samobójstwo ładować się w Vistę z ramem 1gb :stuck_out_tongue:

Mam laptopa i 1GB RAM Vista HP działa bardzo dobrze!Poza tym to prawda że Skype spowalnia system ,zabiera sporo ram,najlepiej wywalić go z autostartu i włanczać jak jest potrzebny.

Masz wrażenie że to Skype spowalnia ci system ale to własnie dlatego że masz Viste z 1gb ramu.

a nasz kolega ma fabrycznie władowaną Vistę? bo myślę, że tak i chyba nie możesz jej zmienić, zgadza się? mój kuzyn tak ma, tylko, że ma 2 gb ramu, nie może formatnąć Visty, chodź bardzo na nią narzeka, więc na takiej podstawie tak twierdzę

:x

Co do antywirusa to polecam avast’a jak na razie to pod Viste Ci wystarczy.