Freeze Screen

Witam

Od dziś zaczął mi się dziwny problem z Freeze Screenem, czyli po prostu wszystko się wiesza, jedynie myszka działa, a jak kliknę obojętnie gdzie, to jest jedno piknięcie i myszka również zamiera w bezruchu…

Zacznijmy od początku. Wczoraj w pewnej chwili czułam zapach topionego plastiku. Obwąchałam cały komputer, ale ostatecznie nic nie zrobiłam, ojciec niby nic nie czuł, więc dałam temu spokój.

Lecz od dziś zaczęły się Freeze Screeny. Dziwne jest to, że oba trafiły mi się podczas oglądania filmiku na YouTube - chciałam kliknąć “wstecz” no i to się stało… Używam FireFoxa.

Nie wiem czy dawać Dxdiag, oczywiście jeśli to konieczne to dam, ale nie wiem czy jest potrzebny w takiej sytuacji.

Co robiłam ostatnio na kompie? Instalowałam XNA oraz nowe sterowniki do karty graficznej. Karta ta jest nowa, gdyż stara się właśnie spaliła, więc raczej to nie ona. Jeśli nic nie poradzicie, to oddam komputer do serwisu, lecz po co bulić od razu kasę, czyż nie?

Raczej na 100% się coś sfajczyło, radziłbym rozkręcić kompa i sprawdzić. I nawet jeżeli zasilacz działa to radziłbym go wymienić.

To piknięcie podczas kliknięcia myszką jest od BIOSu? Bo jeśli tak, to wskazywało by to na RAM, ale z tego co ja wiem to BIOS sprawdza sprzęt tylko podczas włączania komputera, a nie podczas jego pracy. No chyba, że czegoś nie wiem.