Frets on Fire - problem po re-instalacji systemu

Witam,

jak w temacie, mój problem jest związany z grą Frets on FIre.

Przed re-instalacją systemu gra działała normalnie, bez najmniejszych problemów, jednak po re-instalacji systemu gdy włączam grę, ta strasznie się przycina, to samo muzyka. Mój sprzęt odpowiada wymaganiom gry, i to nie powinien być problem, ponieważ wcześniej gra działała. Zainstalowałem wszystkie sterowniki i właściwie jedyną rzeczą która zmieniła się od wtedy to Service Pack 2 na Service pack 3. Z góry dzięki za pomoc.

// wszystkie inne gry / programy działają normalnie!

W dniu 07.07.2008 , o godzinie 23:08 został dopisany post przez monstar

rozumiem że nikt niema pomysłu na rozwiązanie mojego problemu?

Może powiedz co masz napisane w Start :arrow: Uruchom :arrow: %appdata%/fretsonfire/ (w pliku log). Ewentualnie spróbuj zainstalować jakąś starszą wersję.

ok, dzięki wielkie, znalazłem już błąd który powodował przycinanie się gry ;]

pozostał tylko problem źle działającej muzyki ;/

logi:

Spróbuj ściągnąć najnowszą wersję bibliotek SDL: http://www.libsdl.org/download-1.2.php (bezpośredni link: http://www.libsdl.org/release/SDL-1.2.13-win32.zip )

wszystko działa bez zarzutów

wielkie dzięki za pomoc

również mam problem z tą gierką zrobiłem już wszystko co znalazłem tu na forum i niestety dalej gra tak przycina że się w ogóle nie da grac…:confused:

konfiguracja kompa taka jak w stopce, może macie jeszcze jakieś pomysły co zrobić aby gra chodziła płynnie

Ustawienia bez różnicy czy na max czy na low cały czas tak samo się tnie, u mojego brata na słabszym komie działa bez najmniejszych problemów

nartek866 , problem występuje tylko na tej grze ?

Sterowniki do chipsetu płyty głównej i karty graficznej zainstalowane ?

tak wszystkie inne gry chodzą bez problemu nawet crysis tylko na tej jest problem, wszystkie sterowniki po instalowane

nartek866 , spróbuj uruchomić grę w trybie zgodności z Win.98.

kurcze dalej to samo :frowning: , nie wiem dlaczego tak jest ze u brata na słabszym kompie działa bardzo płynnie a u mnie się nie da grać

Przed rozpoczęciem gry wyłącz oprogramowanie antywirusowe, wyłącz Internet, programy działające w tle, np Gadu-Gadu.

Odinstaluj grę i zainstaluj na nowo.

ok juz chodzi normalnie jednak co jakiś czas wywala mi błąd “phyton error in main script”