Frog - Nowy Moderator!

a przeczytanie wyżej 5-7 września to już trudniejsze zadanie, prawda?

Airborn , boczi , ops… Ale to co na czerwono dałem mogło by zostać już usunięte…

marcinch7 , a teraz usiądź i pomyśl logicznie. czy każdy tekst (dajmy na przykład news na vortalu) pisany w czasie przyszłym, powinien być przeredagowany? wyobraź sobie do jakich kuriozalnych sytuacji by dochodziło - dziś ktoś pisze, że w lutym wyjdzie stabilna wersja nowego GNOME, to czy w lutym miał by szukać swojego starego newsa?

Tak jak mówiłem, wszystko w swoim czasie zostanie zrobione, na razie lwia część Redakcji wraca do Wrocławia lub robi porządki po Zlocie.

Koniec offtopic. :slight_smile:

Ok, aby nie było OT-u powiem: Jeszcze raz gratuluje Frog :stuck_out_tongue:

no jak po każdym zlocie przybędzie nowy moderator, zrobi się ich nadmiar :smiley:

Ale gratuluję, no i coś tego froga nie widze, żeby moderował, wcale niema go na forum :wink:

A możesz napisać kto został moderatorem po tamtym zlocie?

Jeżeli chodzi Ci o mnie i Kake, to byliśmy moderatorami przed zlotem, a od tamtej pory nikt nowy nie był powoływany.

Gratulację

No to HF & GL tam Frog :slight_smile:

btw. Ciekawe kiedy pierwsze oty wylecą w kosmos :lol:

Uuu Frog kosi równo z tego co widzę na forum :smiley: hehe rzeźnik postów

Frog =D> =D> =D>

Gratulacje.

i prawidłowo, przyszedł chłop z jajami :smiley:

Moderatorów nigdy za dużo, a forum dalej się rozrasta i z każdym dniem postów przybywa.

Frog powodzenia w trudnym życiu moderatora tego forum :slight_smile:

że tak się spytam, czym się tak jaracie ?

przeciez wywala normalnie, to co niezgodne z regulaminem, czyli robi to co większośc modów

Prawidłowo :slight_smile:

buehhehe

:arrow: http://img356.imageshack.us/my.php?imag … tuutl3.jpg

Frog jest botem :? ?

I ja się pod tym podpisze

a poza tym czym dłużej Mu się przyglądam tym bardziej mi się podoba :smiley:

Gratulacje Frog :slight_smile: .

Tak trzymaj…

mareksolak , masz na myśli fotki z ostatniego zlotu :lol:

xulu , nie o fotkach myślałem

  • po prostu człowiek probi swoje a przy okazji czasami pomaga udzielając porad (jak zwykły user) aż serce się raduje =D>