Frontlines: Fuel of War - Opinie uzytkownikow

Witam.Sa w tej grze jakies Medale , odznaczenia ? zdobywa sie jakies rangi itp ? jak np. w Battlefield 2 ? z gory dzieki za odp.

Pozdrawiam.

Raczej nie, grałem trochę w tą grę. Prawie przeszedłem pierwszy “epizod”. Hmmm tak to nazwę :PP

Nie spotkałem się z takim czymś w tej grze. Ale jakbym miał ją oceniać od 1 do 10. To bez gadania dałbym 10! Gra jest naprawdę super, grafika również :slight_smile:

aha :slight_smile: Nom graficznie zapowiada sie Miodzio :stuck_out_tongue: Z tym ze kompa nowego bede miał dopiero za jakies hmm 3,4 miechy #-o

Obecnie mam

Procek:3.0 GHz

Grafika:GeForce 7600 GT

Ram:1.5 Gb

Jak myslisz pojdzie Mi ? SPrawdzałem na tej stronce to wyszło ze tak , ale w praktyce bywa czesto inaczej :slight_smile:

Na jakim Ty grałes kompie ?

Hehhhe, ja mam niewiele lepszego kompa. A można powiedzieć ze się równają ze sobą :wink:

Ja mam

AMD Athlon64 3200+

GeForce 7600GT 256 MB DDR3 :wink:

No i ram mam mniej - 1GB DDR2 :slight_smile:

Na Średnich wymaganiach powinno pójść bez żadnego problemu :slight_smile:

W dniu 26.07.2008 , o godzinie 23:41 został dopisany post przez michaelllo69

Ale ci powiem że procek nie ma w grach zbyt dużo do gadania :wink: Najwięcej grafika, bez tego ani rusz!Ramy tez na marginesie. :slight_smile:

Ooo :slight_smile: myslałem ze max na minimum Mi pojdzie :stuck_out_tongue: na Srednich to juz jakas grafa jest :smiley: :smiley: Jutro Rano zdam relacje z gry :slight_smile:

Oki, czekam z niecierpliwością :stuck_out_tongue:

the | gamer , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Zmień na Frontlines: Fuel of War - Wymagania

I będzie OK :wink:

:smiley: :smiley:

Jutro zdam relacje z gry i napisze jak chodzi na moim kompie :slight_smile:

Nie wiem co pierwszy post w tym temacie m wspólnego z wymaganiami, ale jeżeli o to Ci chodzi, to powinieneś napisać w innym temacie: viewtopic.php?f=11&t=171282

Wyluzuj :slight_smile:

Hehh, właśnie “wyluzuj” I jak tam gra? masz już ja?

Mam juz od 7.00 Rano , Crack zgrany itp. ale przed samym właczeniem Misji jak sie konczy ładowac mapa wyskakuje bład …

Zastanawiam sie czy ja Kupic , Najbardziej chodzi mi o MultiPlayer :slight_smile: :slight_smile:

Sa w niej jakies Rangi jak np. w BF2 ?

LoL człowieku przeczytaj pierw regulamin tutaj nietolerujemy piractwa.

a tak poza tym gra jest bardzo ciekawa

Nie tolerujecie ? to Ciekawe … bo 99% z was ma Nie Orginalne i nie mow ze nie :expressionless: :expressionless:

Niewiniatka #-o

Aha , no okej to ide do media kupic :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: Zeby w Multi pograc :stuck_out_tongue:

To ci od razu mówię że to wina systemu, albo jakiś sterów nie masz…

Zainstaluj najnowsze stery od grafiki, tu masz najnowsze od XP :slight_smile:

http://www.nvidia.pl/object/winxp_175.19_whql_pl.html

A jak nie zadziała to zainstaluj DX 9.0c, bo pewnie nie masz jego i dlatego ci wywala błąd :slight_smile:

Tu masz DX 9.0c:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … ributable+

A po zainstalowaniu tego, zainstaluj to :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … Installer+

A jak to nie zadziała to ja się poddaje, chyba że masz Viste. To by to wszystko wyjaśniało…

TEŻ JESTEM PIRAT I CO MI ZROBICIE, NIC!

Możesz dostać bana! Mam zamiar to kupić a jak na razie ściągam demo. :slight_smile: Legalne i małe demo. ( 1,8gb)

Dostane bana i założę sobie nowe konto :slight_smile:

Smieszni jestescie … Pisanie ze nie tolerujemy piratow … czy tłumaczenia Sciagam Demo :shock: Małe :shock: Napisz opowiadanie jeszcze … prawda jest taka ze 99% z was ma po kilkadziesiat gier Nieorginalnych a udajecie jakis pawianow :expressionless: Troche to smutne :slight_smile: