FTP przez proxy!

Witam mam taki problem, dzielę net przez proxy i nie mogę wejść na swoje konto FTP aby zaktualizować stronę. Korzystam z Total Commandera i:

nazwa hosta: abc.w.interia.pl

nazwa użytkownika: leonidas

hasło: abc

W ustawieniach proxy jest kilka ustawień i nie wiem co wybrać, próbowałem wszystkiego, ale łączy sie tylko jak wezmę przez HTTP z FTP i w nazwie hosta wpiszę 192.168.0.251:80, czyli przez protokół HTTP, jak wpiszę :21, to już nie chce się łączyć. Wszystko by było dobrze, tylko przez HTTP nie mogę wysyłać danych, tylko odbierać, a po co mi to.

Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam.

moim zdaniem popelniasz blad podajac haslo :smiley:

Niestety hackerze muszę Cię zmartwić, moje hasło jast trochę bardziej skomplikowane niż abc.

Pozdrawiam.

co do tego że mozesz tylko pobierać pliki no to sprawa jasna bo jest ustawione na serwerze prawo tylko do odczytu przez www port 80 a co do tego ze sie nie mozesz połączyć moze nie ma ustawinego dostempu do serwera na port 21 i tu tkwić moze przyczyna a czyjakiś komukat ci wyswietla total komander np .host nie osiągalny czy coś innego ?

FTP na proxy przez port 21 chyba chodzi dobrze, bo FlashGet jak ściąga przez FTP pliki i w ustawieniach ma wpisane port 21, to ściąga bez problemu. Co do komunikatu, to wyskakuje mi:

220 Proxy602 Gateway Ready, enter user@host[:port]

Sorki za zwłokę z odpowiedzią, pozdrawiam.