Ftp w moim komputerze


(Ozzi91) #1

Witam!

Szukam takiego programu co mi pozwoli umiescic ikonke serwera w moim komputerze jak np gmail drive. Chcialbym aby sie tak dalo umiescic dowlony serwer np friko ze naciskam wpisuje dane: haslo i login loguje sie i przenosze pliki identycznie jak w gmailu i zeby ta ikonka byla w moim komputerze tez identycznie jak w gmailu. Czekam na odpowiedzi


(Akira3179082) #2

Niestety windowsowy explorer nie jest przystosowany do obsugi ftp. Ze swojej strony polecam Total Commandera


(Kpc21) #3

Jak to nie? Internet Explorer może pełnić funkcję klienta FTP. Oczywiście lepszy jest Total ale jeśli chce mieć FTP w eksploratorze to jest to możliwe. Wpisujesz po prostu w pasek adresu adres FTP i jak pokaże się okienko, wpisujesz nazwę i hasło.


(Kostrzewa83) #4

@HarryPotter widzisz roznice ?


(Kpc21) #5

Eksplorator i Internet Explorer są tak zintegrowane, że jak w Eksploratorze wpisze się adres strony WWW zostanie ona wyświetlona w oknie Eksploratora, ale tak naprawdę otworzy ją IE. Z kolei gdy w IE wpiszę np. C:\Windows zostanie to otwarte w tym samym oknie jako IE ale tak naprawdę to otworzy Eksplorator więc nie widzę różnicy.


(BartekBl) #6

(Wątek trochę stry, ale...)

Raczę zauwarzyć, że integralność, jakiej oczekuje HarryPotter nie jest tak zupełna, jak on sobie to myśli. Spotkałem się raz z takim bugiem, że nie działał IE, nie działał Firefox, a jak chciałeś pooglądać sobie WWW, to wpisywałeś adres w pasek adresu explorera :o .