FTP z dysku twardego

Zrobiłem sobie stronkę na yoyo.pl. niestety yoyo pozwala na umieszczanie plików do 2 mega a cały serwer ma 150 mega. Oczywiście cały mam zapchany. W związku z tym pytam czy da się zrobić link po którego naciśnięciu dana osoba będzie pobierać plik z mojego Dysku (nie z serwera FTP) - takie coś ala P2P. Czyli prościej mówiąc jak ze swojego dysku mogę zrobić Serwer FTP ??

możesz do tego celu wykorzystać chociażby Cesar FTP konfiguracja dość prosta i niestwarzająca problemów

Mnie to bardziej wygląda na zapotrzebowanie na apacha niż serwer ftp.

Nie wiem czy o to Ci chodzi, ale możesz WebServ postawić.

postawiłem WebServ . I co teraz. Jak wrzucic plik na servr, albo całą stronę i jaka będzie domena tej strony lub link o pliku. pomużcie tak od podstaw

Pliki do odpowiedniego folderu.A domena będzie taka jak IP

IP?? Ma swoje IP wpisywac. Podaj przykłąd jak bedzie link do pliku lub domena wyglądała

link będzie taki jaki masz na localhoście, tylko zamiast localhost jest Twoje IP.

A masz na pewno stałe IP? Bo jak masz neo to serwera nie postawisz.

To akurat nie ma znaczenia, bo jest http://www.no-ip.pl . Ale na IP wewnętrznym już się nie postawi.

mam neostrade. Nie chce mi się kombinowac tak z IP więc na razie daje sobie spokój z tym. Może kiedy indziej. W tym momencie już mi nie potrzebne