Fujitsu Siemens Amilo Pi 2512 problem


(Kwassss1) #1

Witam dostałem od wujka z zagranicy tego oto laptopa http://www.fujitsu-siemens.com.pl/home/ ... _2515.html . Przeglądając strone fujitsu nie znałem żadnych sterowników do tego laptopa na windowsa xp . Więc zgłaszam się z prośbą o pomoc , czy bedzię można zainstalować xpeka i czy bedzię się dało ściągnać skądś stery do niego . Pozdrawiam i proszę o pomoc:)


(Roman Atka) #2

http://support.fujitsu-siemens.com/com/ ... loads.html


(Skiff) #3

Sprawdziłem. Nie ma na stronie sterowników dla XP, więc powyższy link jest bezużyteczny Romi. Poza tym Leslaw658 napisał, że przejrzał tą stronę.

Leslaw658 - najwyraźniej ten model laptopa nie jest "stworzony" dla XP. Możesz spróbować zainstalować XP i samemu szukać sterowników dla poszczególnych komponentów na stronach producentów tych komponentów.

Jednakże, najprawdopodobniej w ogóle nie odnajdziesz sterowników dla XP - a już prawie na pewno nie będzie sterowników do wszystkich urządzeń.

Co w efekcie wymusi użycie Visty.


(Kwassss1) #4

Dobra wielkie dzięki ,popróbuje może się coś znajdzie .Wielkie dzięki pozdrawiam :slight_smile:


(Sikucinski) #5

Witam Leslaw,

Jesli masz jeszcze jakis problem daj znac. Ostatnio zakupilem ta maszyne i tez sporo mi zeszlo zanim wszystko zadzialalo, ale teraz smiga jak ta lala :slight_smile:

Pozdrawiam


(Monczkin) #6

Leslaw658 , od czego masz dział Hardware? czytaj proszę opisy działów, zanim założysz temat. Nazwij temat konkretnie.

Sikub , popraw proszę błędy i zacznij używać na forum polskiej pisowni.