Full OC na kozackim sprzecie-tylko nie wiem jak :D

Witam. Dobry miesiąc temu stałem się szczęśliwym posiadaczem tego oto rzeźnika :

Asus Rampage Formula x48 - Płyta głównie pod ostre O/C ale kupowana także na dłuższy okres. Do tego obsługa CrossFireX Pełne 16x16 oraz wiele wiele innych rzeczy. Płyta dla nadzianych lamerów :)w sumie jak cała reszta xD

C2D E8500 - 3.16 - Procesor typowo pod O/C. Nominalne O/C dla mnie około 3.9-4k Mhz

Wiatrak na E8500 - Noctua NH-U12P - High Endowy Cooler bez wad… poza ceną (200 zł + )Na dzień dzisiejszy na podstawowej konfiguracji Procka i reszty badziewi temp. to idle 33 stopnie :expressionless: stres nie więcej niż 38 stopni. Wiatrak ma naprawde wielki potencjał.

Pamięć RAM - OCZ Reaper 1066 DDR2 2x2048 Ghz. - Pamięć jak łatwo się domyślić pod O/C. Wiele benchmarków pokazuje , iż biją one inne pamięci na łeb. Nominalne O/C około 1260 Mhz 5-5-5-15.

Grafika- Aasus Radeon 4870 + lekki fanfix - w najbliższym czasie dojdzie kolejna taka sama. Nic specjalnego, wydajna karta ( dosyć ) Nie za cicha - ale akurat maniakiem ciszy to ja nie jestem…

Dysk Twardy - :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: I tutaj albo popełniłem życiowy błąd albo … ehhh. Veloci Raptor x300… Najszybszy dysk na świecie jak zapewne wiecie. Potrzebowałem coś szybkiego nie koniecznie max cichego. Wybrałem Raptora. Moze 300 giga to mało ale PC służy tylko do gier a nie składowania śmieci i setek filmów. Nie mogę sie obiektywnie wypowiedziec co do tego dysku bo nie testowałame osobiście innych lub hybryd typu RAID. To że ktoś wyśmieje mnie i napisze ze 2 inne WD w RAIDZIE wyprzedzą mojego Raptorka nie ma znaczenia-bo co jeśli ja zrobie RAIDA z Raptorów xD xD xD ??? I tutaj właśnie pytanie… Opłaca sie w przyszłości postawić RAIDA z Dwóch PAPTORÓW ??? Uwaga 1 dysk to kwota ponad 850 zł :slight_smile: wiec tutaj mam duże wątpliwości.

Karta Muzyczna - Creative Fatal1ty Gamer Pro - B.dobra dźwiękówka + te 64XRAMY które to niby ODCIĄŻAJA procesor… Jedyny mankament to brak dobrych głośników…Posiadam słuchawki Fatal1ty Gamer coś tam. Nie rzuciły mnie na kolana. No ale czego się spodziewać po słuchawkach za 100 złotych? W najbliższym czasie mam zamiar kupic gigaworksy-koszt około 1000 zł ale wtedy karta rozwinie dopiero swoje skrzydła bo do tego została kupiona.

Zasilacz - Be Quiet! 850 W - poteżna zasiłka :slight_smile: duży zapas mocy. Brałem ją pod kontem ostrego O/C + Kolejną drugą grafike i ewentualnie drugiego RAPTORA :slight_smile:

Obudowa - Antek 900’ - Stylowa i przede wszystkim przewiewna obudowa. Chłopaki w sklepie się załamali jak to zobaczyli. Cholera ale to wielkie !!

Chester.ftw , w google są tony bajtów o podkręcaniu. Wpisz daną frazę, np. podkręcanie e8500 i wyświetli Ci się sznurek stron. http://www.google.com/search?client=ope … 8&oe=utf-8

Zacznij od procka, obniż taktowanie pamięci i kręć. Potem możesz sie pobawić z grafiką. A swoją drogą, to się pochwalić chciałeś?

OTy kosmos.JNJN