Funkcje w Panelu sterowania nie uruchamiaja sie

Niedawno mialem formata, wszystko bylo ok… Aktualizacja do SP2 itp. Ale chcialem dostac sie do Centrum zabezpieczen… i akurat ta funkcja nie dziala (nie chce sie wlaczyc), tak samo sie dzieje z “dodaj lub usun programy”… Klikam 2x na pliku pojawia sie przez chwile klepsydra i… nic tak jakby windoza sama zamykala funkcje bez pokazywania bledu…

http://images1.fotosik.pl/3/i53gq544ur1dvcye.jpg

Dalo by sie ztym zyc gdyby nie to ze… w panelu sterowania pojawily mi sie 3 dodatkowe ikony, bez jakiegokolwiek podpisu - poprostu same ikony bez podpisu, maja ksztalt standardowej ikony windozy po np: usunieciu programu docelowego (zawinieta kartka, a w niej “program” i w nim 3 elementy - 1 czerwony i 2 niebieskie :P)

System przeskanowany Spybotem i MS antispyware - 0 robakow :stuck_out_tongue:

Ponizej Log do wgladu, choc na moje oko to jest wszystko ok…

Ma ktos pomysl od czego to moze byc ?

Hmm… Czy był instalowany jakiś styl ?

Bo po ikonach troszkę widać.

Jeśli tak to odinstalować i zobaczyć czy działa, jeśli nie to przywracanie systemu. :wink:

Byl instalowany i jest aktualnie odinstalowany… to nie to… choc on podmienial pliki systemowe… ale wtedy przynajmniej jakis blad by byl :stuck_out_tongue:

Przyznam sie szczerze ze sam myslalem ze to od paczki Vista Inspirant , bo w koncu podmienia pliki systemowe… no nic poczekam jeszcze troche i pomysle co z tym zrobic…

Przywracanie systemu nie wchodzi w gre… jak juz walczyc to do konca

Prawdopodobnie dobże myślisz, kiedy paczka była zainstalowana wszystko pewnie było ok teraz kiedy ją odinstalowałeś dzieją sie takie żeczy , równiweż tego doświadczyłem kiedy odinstalowałem Vista Inspirant , przywracenie systemu w tym przypadku u mnie nie zadziałało musiałem naprawić system używając płyty instalacyjnej XP

W sumie ja od tej paczki tez doswiadczylem złego po odinstalowaniu rowniez uzywalem konsoli bo samo odinstalowanie tego pewnie wszystkie nie wyczyszcza dokladnie

w sumie to raz tego uzylem( z ciekwosci) i wiecej nie uzywam

nie ma jak standardowe style :lol: zawsze ma sie pewnosc ze nic nie namieszaja :stuck_out_tongue:

odszukaj plików z rozszerzeniem *.cpl i te puste pkna usuń

albo mi sie zdaje albo troche nie jasno napisales… mozesz napisac troche jasniej ?

start=>> wyszukaj i wpisz *.cpl

gdzie następnie te puste ikony usun

Nadal nie rozumiem oco ci chodzi… Poza tym te 2 posty nie roznia sie zbytnio…

te plik które znajduja sie w panel sterowania maja rozszerzenie CPL gdzie musisz wyszukac wszystkie pliki z rozszerzenie CPL i usunać te które Ci sie pojawiły jak na screnie

To że mają rozszerzenie takie to wiem :stuck_out_tongue: Ale skąd mam wiedzieć które to są pliki ?

no jak Ci wyswietli ta liste tych plikow to po klikaj na kazdy z nich i zobacz czy sie otwiera jesli by byl jakis ktory sie nie otworzy to najprawdopodobniej bedzie tym z pierwszej trojki na twoim zdjeciu i trzeba go skasowac, gdybys czasem zla ikone usunal to mozna skorzystac z przywracania systemu jesli sie je ma