Funkcjonalny telefon do 300 zł

nie bardzo

uprzedzenie do sagemów

nadal ponawiam pytanie co myslicie o tym PDA ??

http://allegro.pl/item292491388_pda_pre … _nowy.html

oraz ile w komisie dostane za samsunga z370

chodizło mi o nowsze generacje niż 6600

6630 albo 6680

zdecydowałem się na k750i przerowbionego na w800i oferuje to samo co nokia 6680 + lepszy aparat

ciekawe…

6680 ma symbiana… a k750i nie :stuck_out_tongue:

ja bym wybrał 6680 :stuck_out_tongue: ale nigdy w życiu telefon ze zwykłym menu :stuck_out_tongue:

i k750i ma jedną kamere nie? a 6680 ma dwie

teraz wymienie rzeczy co ma 6680 a k750i nie:

jest ciut grubszy

ma wyś. 2,1 cali (k750i ma 1,8 cali)

UMTS

EDGE

drugi aparat foto

nie ma wadliwego joya

i najważniejsze:

ma symbiana :smiley:

miałem telefon z dwoma kamerami i z wewnętrznej nie korzystałęm bo nie stac mnie na wideo rozmowy

to jest zaleta??

nie korzystam…

nie każdy jest wadliwy…

do SE jest tyle rzeczy że hej… można powgrwać sobie to co sie chce :slight_smile:

ok, dokonajmy analizy:

Całkowicie nowy z foliami. Dotykowy ekran. Działa w każdej sieci, bez simlocka. — ok

Dotykowy wyświetlacz, […] krokomierz , MP3, MP4, — po co to komu?? zbedny bajer dodajacy wagi i objetośći

Znakomita jakosc dżwięku, — znakomitą jakość dźwięku to może mieć kino domowe

BARDZO DOBRA JAKOSC!! — no nie wiem, jak ktoś pisze że coś ma dobrą jakość to ja zaczynam mieć wątpliwości

[…] GNIAZDO KART PAMIĘCI T-FLASH / MICRO SD DO 512MB —no właśnie…

ROZPOZNAWANIE PISMA RĘCZNEGO — w pda to standart

Gwarancja 3 miesiace. — jedyna zaleta

[pominąłem cechy standartowe dla dzisiejszych telefonów]

zauważ że sprzedajacy nie podał marki ani miejsca produkcji urzadzenia.

ja bym tego za darmo nie wział ale to Twój wybór.

masz do se pilota do TV, wieży itp? masz do SE gry na kamerkę?? masz do SE fałszerza rozmów (np. w czasie rozmowy start silnika samolotu albo ćwierk ptaków albo jeszcze kilka efektów)?? masz do SE Wolfensteina 3D?? (orginał z PC a nie podróbka) masz do SE quake 1 który zajmuje koło 20mb?? masz do SE emulator GameBoya Advance?? a masz do SE emulator GB Color?? masz do SE jakiś w ogóle emulator?? masz do SE ciekawe gierki powyżej 8mb?? bo na symbiana te lepsze mają nawet do 50mb :smiley:

i moge tak wymieniać co ma symbian a czego nie ma SE bez końca :slight_smile:

źle zrobiłeś kupując k750i :roll:

nie mam ani 1 ani 2 :smiley:

a cóż to

jak będe chiał pograc to mam komputer

nie grywam w gry na to

nie powiedziałem że go kupiłem tylko że zamierzam … jednak po zastanowieniu sam już nie wiem chyba dozbieram jeszcze 100 i kupie n70

sterujesz za pomocą kamerki a nie klawiszy

niewierze że w szkole, na przystanku albo w lesie masz kompa :smiley:

ja też nie… ale niektóre tytuły są naprawde ciekawe

to kup… opłaca się, serio

Podłączę się do tematu.Interesuje mnie telefon rówinież do 300 zł. Musi mieć aparat, karta pamięci też by się przydała. Oczywiście mp3 mieć musi. Ważne jest też to, żeby można było w miarę łatwo skonfigurować go do mms i internetu (Heyah). Do tego możliwość wrzucania własnych gier na kartę pamięci/pamięć telefonu. Sam wytypowałem kilka opcji:

LG KU250

Nokia 6600

Samsung E250

Samsung Z170

SE K750i

SE V600i

SE W800i

Nie wiem, jako w nich jest z grami.Chciałbym, żebym dało się kupić jakiś model bez większych problemów w dobrym stanie, bo np. SE K750i to raczej nie da się. Jakieś inne propozycje oprócz ww?

bierz nokie 6680 :smiley: jenak nie ma jak symbian

6680 ma symbiana… i jest dość zgrabnym telefonem :wink:

jest lepsza od 6600 i wygodniejsza :slight_smile:

jest jeszcze 6630 ale jednak lepsza jest 6680

Narysowałem sobie 6680 na kartce i stwierdziłem, że trochę duża jest.

SE k320i

EE nie wiem co ty masz do tego samsunga, on jest bardzo przyjemnym telefonem :smiley:

Teraz zacząłem się zastanawiać nad wymiarami. 6680 jest nieporęczna, a ja telefon najczęściej noszę w kieszeni…

Weź sobie lepiej porządny telefon typu:

http://www.allegro.pl/item304197656_nok … anio_.html

http://www.allegro.pl/item304167248_nok … gacja.html

czyli jakiś SPV, ale masz mało pieniędzy na telefon

czy 6630. Skoro chcesz wgrywać dużo aplikacji itd. - to z OS-em.

Po co polecać badziewie typu w200i? :roll: Marketing robi swoje…

Ogólnie potrzebny mi telefon, na którym będzie mi działała Opera Mini i Heyah GG, do tego aparat, mp3 i bluetooth. Przydałaby się także możliwość wrzucania gier i aplikacji na kartę, czego nie było w Nokii 6230i. E50 chyba odpowiada moim wymaganiom, ale jest dosyc droga i nie wiem, czy uda się kupic jakis dobry egzemplarz za taka cenę.

A co myślicie o SE W800i?