G DATA a wolno otwierajaca się przeglądarka

Witam Problem jak w temacie pierwsze uruchomienie przeglądarki czy IE 8 czy FF 3.5.3 baaaardzo długo się odpala czasami około minuty zanim się załaduje i wydaje mi się że problem jest właśnie w G Dacie bo musiałem go odinstalować i wtedy sprawdziłem i było ok w związku z tym czy może ktoś mi podpowiedzieć co ustawić żeby było normalnie bo czasami jest to denerwujące jak się mieli i mieli i dopiero odpali :frowning:

Opcje - “wyłącz sprawdzaj zawartośc http”. :slight_smile:

Witaj

Przyczyną może być także pasek G DATA-y, który instaluje się w przeglądarkach. Jeśli dodasz do tego paska jakąś zaufaną stronę wówczas ta strona będzie się wolno otwierać. A inne będą działały normalnie. Ja np. mam G DATA Antivirus 2009 z miesięcznika Enter i Comodo Firewall. I sytuacja była podobna. Również gdy odinstalowałem G DATA-ę wszystko wruciło do normy. Początkowo myślałem, iż G DATA gryzie się z Comodo, ale dopiero gdy usónąłem wszystkie zaufane strony z tego paska w przeglądarce to wszystko dopiero ruszyło. To wszystko działo się na Viście. U Ciebie może być to samo, sprupubuj usunąć wszystkie zaufane witryny z tego paska G DATA-y w przglądarce i zobaczysz czy to pomogło.

_ Pozdrawiam _