G DATA AntiVirus 2007 - czy jest dobry? Wasze opinie

w jakiej gazecie jest G-DATA ??? i na ile czasu jest free ??

EKSPERT KŚ 8/2007

Uaktualnienia sygnatur wirusów na 6 miesięcy

ok - podoba mi sie ten g-data - mam teraz triala

miałem avsta to g-data po nim wykryła virusy - poza tym avast robi fałszywe alarmy…ściągnąłem program z “dobreprogramy” i się podniósł krzyk.

chyba kupie gazetekę :slight_smile:

myśle, że bardziej zamula kompa - nie dbanie o system niż ten program

a są na necie po 40zł 12mcy OEM o co chodzi ?? że tylko na danym kompie tak?? tzn nie mogę zmieniać procka - czy jak ??? do laptopa mogą być takie OEMy?

Tak do laptopa jak najbardziej moga być takie OEM-y

ja również używam G DATA InternetSecurity 2007. oczywiście nie ma co porównywać programu darmowego do płatnego. jeżeli pakiet daje o sobie znać zawsze można go skonfigurować, a możliwości ten program ma spore: wybór skanerów aktywnych, priorytet podczas skanowania, wyświetlanie komunikatów itd. wszystko to pozwoli na zmniejszenie obciążenia a skuteczność wykrywania wirusów nadal pozostaje wysoka. programy G DATA mają zaimplementowane w sobie najnowsze rozwiązania z dziedziny bezpieczeństwa, chociażby OUTBREAKSHIELD moduł do szybkiego wykrywania najnowszych zagrożeń z internetu (najszybsze wykrywanie na rynku jeżeli chodzi o nowe wirusy).

Jeżeli chodzi o supprot, nie wiem czego kolega Monczkin się czepia, jest dostępny przez : telefon, fax, stronę www. na stronie producenta w dziale pomoc techniczna opisane są najczęściej zadawane pytania przez użytkowników. adres strony: http://www.gdata.pl/portal/PL/content/section/3/79/

Złączono Posta : 05.10.2007 (Pią) 13:44

agent0700

OEMy dołączane są do sprzętu: płyta główna, RAM, dysk itd. program jest użytkowany zgodnie z licencją jeżeli zainstalowany jest na komputerze, który ma sprzęt, do którego została dołączona płytka z programem OEM.

odpowiednia konfiguracja i mulenie nie będzie odczuwalne nawet na 4 letnim sprzęcie :wink: A wykrywalnośc jest zdumiewająca :wink: