G-data, problem z przeglądarkami

Witam wszystkich którzy wiedzą więcej ode mnie na temat komputerów(a to jakieś 98,9% :frowning: ).Mam problem z G Data,napiszę tak jak to widzę:po zainstalowaniu i zeskanowaniu było wszystko O.K,znalazł mi wirusy i trojany które obecnie są w kwarantannie,ale chyba mam coś źle ustawione bo po restarcie firefox ale także explorer odpalają tylko raz a przy drugiej próbie już całkowita cisza,raz wyświetla mi normalną pocztę innym razem taką uproszczoną wersję.Kiedy wchodzę na GData na pasku dolnym wyświetla się ale często bez odpowiedzi.Jeżeli ktoś ma cierpliwość żeby wyjaśnić mi to krok po kroku to dzięki jak nie wiem co

no cóż w tym konkretnym przypadku to raczej tobie nie pomogę miałem problemy z G-data trochę innego typu mianowicie blokował mi ściąganie plików do gier(exe.opisy.itp.)też mnie to denerwowało chociaż co do wirusów to on jest chyba ok"znalazł u mnie ich od groma przeważnie konie trojańskie(trilery do gier)po prostu go zamieniłem na Av :lol: asta i po problemie.

Naprawdę świetna rada, zamienić na avasta #-o Jeśli poczta się źle wyświetla, to poszukaj coś podobnego do “kontrola stron WWW” (dawno nie miałem g-daty, więc nie pamiętam) i ją wyłącz. :slight_smile: Może być to spowodowane blokowaniem np. skryptów przez tą kontrolę.