G3 i optymalizacja

Pobrałem program do optymalizacji Gothica3. G3Tweak się nazywa i chciałbym wiedzieć jaką opcję mógłbym wybrać dla mojego sprzętu:

1gb ram AMD Athlon XP 1600 Ge Force 6600

I czy jest jeszcze jakiś program, który przyśpieszy jego działanie?

Hmm… G3Tweak kompletnie nic nie pomaga w działaniu gry… a mam kompa takiego jak ty, tylko ze procek Athlon64 3000+ :slight_smile:

A więc co pomogło by przyśpieszyć działanie gry?(oprócz zmiany sprzętu)

Hmm… Modyfikacja pliku ini. sporo pomaga, czytałem o tym na forum gram.pl, a sam się w to nie bawiłem. Gothic 3 ma po prostu skopany kod gry, twórcom nie chciało się jej dopracować i wyszło badziewie, którego na full nie pociągnie żaden komp(w dzisiejszych czasach). Polecam ci lepiej Obliviona, świetna fabuła, grafika i jest przemyślana i dopracowana;] 3maj sie!!

Obliavion jest do bani tok jak cała seria TES. jak widze to ich coś co ma sie nazywać b. dobrym systemem walki to mi sie rzygać chce. grafika jakas taka dziecinna. a gothic jest cool… mroczniejszy od TESa i system walki żywcem z reala wyjęty 8) pozdro dla fanów Gotha

Jeżeli modyfikacja pliku ini pomoże to może ktoś by mógł go podać??

Buster , temat był poruszany na tym forum, w tym dziale. Jak masz chwilkę, to skorzystaj z forumowej szukajki.