GA-7N400E-L jaka grafika?

Witam!

Jak w temacie. Posiadam płytę główna GA-7N400E-L a że jestem zielony w sprzęcie to proszę Was o pomoc w doborze. Przedział cenowy myślę ze do 350 - 400 zł. Co byście polecili - chodzi mi głównie o gry a także o obróbkę fotografii. Procka mam AMD 2200 i też pójdzie do wymiany tylko się muszę doczytać jaki największy uniesie płyta ale to na potem.

Z góry dziękuję. Szukałem trochę w necie ale kicha a do sklepu nie chciałem dzwonić i się pytać bo mi wcisnął jakąś drożyznę.

No i najlepszego w nowym roku :slight_smile:

rozumiem że wchodzi w grę AGP ?? jaki posiadasz zasilacz ??

Zasilacz i ilość ramu?

Nowy (mocniejszy) proc na S-462 wyjdzie drogo, często bardziej opłaca się wymienić pół sprzętu bo XP podchodzą po 700 zł.

7300GT 256 DDR3 Palit lub Galaxy na AGP

Zasilacz 350W ramu 1,5 GB

no wiem, że cudów nie będę miał ale zawsze coś :slight_smile:

no a Galaxy to jest wybór dość duży - polećcie coś.

Powiedzcie mi czy brać na AGP czy PCI (czy na PCI mi w ogóle podejdzie pod tą płytę … w sumie powinno)

PCI-E nie PCI, to są zupełnie różne złącza. Karta pod AGP.Dokładnie weź 7300GT 256mb Palit DDR3 -

http://allegro.pl/item287214897_palit_g … c_agp.html Najlepiej tą.

jakiej firmy

Dzięki serdeczne

Ściągnąłem kiedyś Medal of honor bodajże Pacyfik oczywiście w celu przetestowania i na tej co mam nie poszła Czy na tej pójdzie większość gier?

Podaj procek i dokładną markę zasilacza.Gry takie jak Crysis czy podobne z kosmicznymi wymaganiami raczej nie, ale wiedźmina odpalisz spokojnie:)

No akurat ten komp mam u dziewczyny a ona jeszcze bardziej zielona niż ja :wink: zerknę w najbliższych dniach to podrzucę.

Dzięki za zainteresowanie i chęć pomocy.

Pozdrawiam

EDIT

procek AMD Athlon 2400+

a zasilacz to musze osobiście sprawdzić a to takie ważne?

ważne, jak masz szrota to w najlepszym wypadku będą zwisy/restarty w najgorszym z kompa po zmianach zostanie tylko obudowa i to jeszcze osmalona.

Witam. No karta już przyszła(7300GT 256mb Palit DDR3) i będę podpinał. Zobaczymy co sie wydarzy. Zasilacze mam dwa Mode Com 300W i Tracer MGB-400ATX , który będzie lepszy choc boję się odpowiedzi - żaden.

Pozdrawiam

Sorki że post pod postem ale inaczej nie wyskoczy na wierzch.

No na próbę podłączyłem pod Celerona 1700 GHz i 1 GB ramu no i powiem szczerze, że wielkiej różnicy nie ma (przynajmniej spodziewałem się większej) wcześniej miałem Radeona 9200 SE i cieło gry i teraz też się tną no może trochę mniej ale mimo wszystko myślałem, że będzie lepiej. Wydaje mi się, że to głównie wina procka. Poprawicie mnie jeśli się mylę. Ostatecznie karta graficzna zadomowi sie pod Atlhonem 2200 i 1,5GB ramu.

Pozdro

Nie pozostaje nic tylko athlona kręcić. Przy 2ghz dość dobrze uzupełniałby się z tym 7300gt, ale obawiam się że zależnie od jądra tego procka 2ghz będą poza zasięgiem, tak czy siak każdy mhz przełoży się w tej sytuacji na dodatkowe fps’y.

Czyli bez wątpienia winą “tnięcia” się gierek na celeronku jest nic innego jak celeronek?

Tak :wink: Szału macicy to ten procesorek nie robi :slight_smile:

No i wymień zasilacz, bo inaczej będziesz mógł sobie zrobić barbecue :smiley:

A zasilacz jaki polecicie ?? bo w tym lepszym kompie mam 300W Mode Com czy coś więc chyba nawet gorszy niż ten tracer?

Grafe włożyłem na próbę więc chyba lepiej ją wyjmę, żeby nic nieprzewidzianego się nie stało.

Modecom MC 350W :wink:

no ja mam 300W w tym drugim kompie więc za mały a 350W starczy?

300W masz,ale pewnie Feela :wink: A ja podkreśliłem MC