GA-M57SLI nie startuje z Goodram

Witam.

Posiadam płytę główną Gigabyte GA-M57SLI-S4 rev2.0, BIOS FD. Wczoraj otrzymałem 2 pamięci GoodRAM 2 GB DDR2-667 CL5 kupioną w Agito.pl. Moja poprzednia pamięć: 1GB Samsung DDR2-667 CL5 i później dokupiony 1GB Kingston DDR2-667 CL5. Jednak po włożeniu nowych pamięci komputer wcale nie uruchamia się, tzn. wentylatory pracują, ale nic więcej się nie dzieje. Włożyłem tylko nowe pamięci i dalej się to dzieje. Zmieniałem też gniazda ale bez skutku. Stare RAMy działają idealnie. Czy moja płyta główna gryzie się z Goodram, pytam bo nie wiem czy odsyłać do serwisu czy gigabyte już tak ma? Może to wina jeszcze zasliacza, planuję go wymienić na Chiefteca 450W (we wtorek mam go już dostać). Moja konfiguracja:

CPU: AMD Athlon64 X2 3800+ AM2 (Windsor, F2, 65W)

MB: Gigabyte GA-M57SLI-S4 rev2.0, BIOS FD

RAM: 1 GB Samsung DDR2-667 CL5 + 1GB Kingston DDR2-667 CL5

GFX: POV GeForce 7200GS 128MB

SND: Dźwięk zintegrowany

HDD: MAXTOR STM3250820AS SATA

DVD: Samsung TSSTcorp SH-S182M ATA

DVD: LG HL-DT-ST GSA-H58N ATA

PSU: Modecom FEEL I ATX 350W (do wymiany)

WIN: Windows Vista Home Premium PL 64-bit

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

albo pamięci są uszkodzone (już widziałem kilka sztuk uszkodzinych 667 cl5 od gram) albo są niekompatybilne, możesz jeszcze zrobić taki myk, że na starej pamięci wejdziesz do biosu i zmienisz voltasz na nich na 2V, zapiszesz zmiany, następnie wył. kompa i zasadzisz nowe ramki, jak nie odpalą to serwis gwarancyjny.

zrbiłem jak pisałeś, ale nic nie pomogło poczekam na nowy zasilacz i wtedy spróbuję jeszcze raz jak się nie uda to wyślę je do serwisu, chyba że jeszcze na innej płycie je sprawdzę

dzięki za odpowiedź