Gadamy o : Wolfenstein - Enemy Territory

(Rafi M) #1

Zapraszam do dyskutowania o grze Wolfenstein - Enemy Territory. :slight_smile:

(Czr R1) #2

No nieg┼éupia ona jest :lol: Gra┼éem w ni─ů troch─Ö aleza bardzo na d┼éu┼╝sz─ů met─Ö mi si─Ö ju┼╝ w ni─ů nie chcia┼éo gra─ç

(Heniu4) #3

najlepsze gierka pod słoncem???

Moja ulubiona mapa to Fuel Dump a wasza??

(system) #4

Gra Jest swietna polecam ja wszystkim !!

Pozdro dla Wszystkich z Klanu WSS !!

WSS HUSARIA --- :smiley: :smiley: :smiley:

(d┼╝asny) #5

Hmmm... ja mam dok┼é─ůdnie to samo co Czery... a pozatym dlatego ja tak doceniacie poniewaz to darmowa gra i nie musicie na nia wydawac kasy (lub co gorsza koiowac jej), gra mnie zniechceci┼éa tym ze gra zbyt duza ilo┼Ť─ç tzw. LAMER├ôW!!

(system) #6

Masz tu adres stronki o serwerze i oglonie o grze i graczach Pozdro http://et.viknet.pl/site.php :smiley: :smiley: :smiley:

(Rafi M) #7

Moj─ů ulubion─ů map─ů jest Railigun :wink:

(Patrryko) #8

Poco s─ů pliki z rozszerzeniem pk3.tmp ? :stuck_out_tongue:

(Heniu4) #9

Je┼╝eli w to gracie!

To kim lubicie byc najbardziej??

Bo ja FDopsem! !!

(Rafi M) #10

Ja najbardziej lubi─Ö by─ç enginerem z MP4/ Thompson

(Heniu4) #11

JAk mi sie nudzi tez nim gram!!

(Asterisk) #12

Posty n/t klan├│w nie nale┼╝─ů do tematu - na PW

prosz─Ö lub komunikator

Mo┼╝na - na temat gry

Masz co┼Ť ===:> PW

(JUREK KILLER PL) #13

Panowie i panie ! Jedna z najlepszych gier on-line w jak─ů gram (cokolwiek nie powiedzie─ç ma sie ju┼╝ nieco ponad 30 latek na karku :wink: ) M─Öcz─Ö si─Ö nieraz niemi┼éosiernie graj─ůc z lamerami:( cho─ç przyzna─ç musz─Ö szczerze ┼╝e nie tylko ja mam takie wra┼╝enie / complainy ,bieganie po mapie w ta i z powrotem bez uzasadnienia/ znamy to z autopsji . W takim przypadku nie pozostaje nic innego jak KICK ku og├│lnemu zadowoleniu pozosta┼éych graczy lol! !!

Je┼Ťli chodzi o sama gre to mo┼╝na ja podzieli─ç na kilka etap├│w wtajemniczenia lub jak kto woli zdobywania rang oficerskich ..he he he :))

Dla mnie zaczynaj─ůc od OASIS najwa┼╝niejszy jest eng!! czy to w axis czy allies -BATTERY tu juz troche inaczej bo allies to soldier z mortarkiem :slight_smile: /wtajemniczeni wiedza o co chodzi / a axis nadal eng ... -GOLD RUSH dalsze szlifowanie enga i mortarek w aliies i axis -RADAR tu sie zaczynaja schody bo czasami ci─Ö┼╝ko o enga i trzeba ta role nadal pe┼énic w allies natomias axis to ju┼╝ inna sprawa i tu fild ops sie k┼éania.. no i dalej RAIL GUN wszystkiego po trochu czyli og├│lny misz-masz -noo i zako┼äczenie ca┼éej operacji to FUEL DUMP czyli szlify ostatnie mortarkiem u allies oraz eng/czasami mapka ko┼äczy sie po 5 minutach ***covert ops+eng = wielkie boom!!!/ lub field ops albo eng u axis .

I moja rada !!

(Romek1990) #14

Gra Wolfenstein - Enemy Territory jest fajna choc widzialem ja tylko przez chcwile spodoabala mi sie :lol: Widzialem ja u kumpla jak w nia gral :wink:

(Daniel Raq) #15

Mój głos: I jabym miał wtakie ***** grać !? :smiley:

(Romek1990) #16

Widocznie sie nie znasz na fajnych grach :lol:

(Heniu4) #17

Mo┼╝esz sobei jej sciagn─ůc z http://www.enemyterritory.pl !!

(Romek1990) #18

Thx :wink:

(Heniu4) #19

SPEED1990

Sciagnij sobie jeszcze:

-patcha http://download.gamezone.cz/RTCW/ET_Patch_1.02.exe {wymagane to jestna wiekszosci serwerach}

(JUREK KILLER PL) #20

Witajcie ponownie! Wiem ┼╝e mo┼╝e troche przynudzam ale jest to spowodowane by─ç mo┼╝e wiekiem :wink: . Nie mniej o grze mo┼╝na si─Ö rozpisywa─ç jak na maturze he he he . Ale przejde do sedna sprawy -jak widze niekt├│rzy z oponent├│w maj─ů odmienne zdanie na temat gry - prawdopodobnie w nieodpowiednim momencie w ni─ů grali poniewa┼╝ z mojego do┼Ťwiadczenia wiem i widz─Ö /a jest to ju┼╝ regu┼é─ů/ ┼╝e najlepsi gracze s─ů p├│┼╝nymi wieczorami.Nie dziwi to poniewa┼╝ treny poszczeg├│lnych klan├│w odbywaj─ů si─Ö w┼éa┼Ťnie o tym czasie. A je┼Ťli chodzi o sam─ů gre to jedyna rzecz jaka jest wkurzaj─ůca to "rzucanie mi─Ösem" przez grajacych - czasem jest to nieuzasadnione i niesmaczne ..... . Ale nie na wszystkich polskich serwerach bo admini maja wielka w┼éadze i czasem potrafia zrobic porz─ůdek .

OASIS jako pierwsza z mapek ma dla mnie wielkie znaczenie nie tylko jako pocz─ůtek ca┼éej kampani ale te┼╝ pokazuje z kim gram w teamie - ┼╝a┼éosna lameriada powoduje wyj┼Ťcie z gry :frowning: . I w┼éa┼Ťnie na tej mapie najwa┼╝niejsi s─ů in┼╝ynierowie i medycy w jednej i w drugiej dru┼╝ynie . Wsp├│┼épraca powoduje ,┼╝e allies nie zdob─Öd─ů miasta albo te┼╝ axis szybko pozb─Öda si─Ö respa... . Odpowiednie rozmieszczenie p├│l minowych powoduje niedopuszczenie do wysadzenia muru przez allies lub te┼╝ znaczne op├│┼╝nienie jego wysadzenia . I jeszcze jedno zdanie w tym temacie jesli jestem engiem w axis to najlepszym sposobem na niedopuszczenie allies do dzia┼é jest zaminowanie tunelu prowadz─ůcego z miasta - ale uwaga !!