Gadamy o : Wolfenstein - Enemy Territory

Zapraszam do dyskutowania o grze Wolfenstein - Enemy Territory. :slight_smile:

No niegłupia ona jest :lol: Grałem w nią trochę aleza bardzo na dłuższą metę mi się już w nią nie chciało grać

najlepsze gierka pod słoncem???

Moja ulubiona mapa to Fuel Dump a wasza??

Gra Jest swietna polecam ja wszystkim !!

Pozdro dla Wszystkich z Klanu WSS !!

WSS HUSARIA — :smiley: :smiley: :smiley:

Hmmm… ja mam dokłądnie to samo co Czery… a pozatym dlatego ja tak doceniacie poniewaz to darmowa gra i nie musicie na nia wydawac kasy (lub co gorsza koiowac jej), gra mnie zniechceciła tym ze gra zbyt duza ilość tzw. LAMERÓW!!

Masz tu adres stronki o serwerze i oglonie o grze i graczach Pozdro http://et.viknet.pl/site.php :smiley: :smiley: :smiley:

Moją ulubioną mapą jest Railigun :wink:

Poco są pliki z rozszerzeniem pk3.tmp ? :stuck_out_tongue:

Jeżeli w to gracie!

To kim lubicie byc najbardziej??

Bo ja FDopsem! !!

Ja najbardziej lubię być enginerem z MP4/ Thompson

JAk mi sie nudzi tez nim gram!!

Posty n/t klanów nie należą do tematu - na PW

proszę lub komunikator

Można - na temat gry

Masz coś ===:> PW

Panowie i panie ! Jedna z najlepszych gier on-line w jaką gram (cokolwiek nie powiedzieć ma sie już nieco ponad 30 latek na karku :wink: ) Męczę się nieraz niemiłosiernie grając z lamerami:( choć przyznać muszę szczerze że nie tylko ja mam takie wrażenie / complainy ,bieganie po mapie w ta i z powrotem bez uzasadnienia/ znamy to z autopsji . W takim przypadku nie pozostaje nic innego jak KICK ku ogólnemu zadowoleniu pozostałych graczy lol! !!

Jeśli chodzi o sama gre to można ja podzielić na kilka etapów wtajemniczenia lub jak kto woli zdobywania rang oficerskich …he he he :))

Dla mnie zaczynając od OASIS najważniejszy jest eng!! czy to w axis czy allies -BATTERY tu juz troche inaczej bo allies to soldier z mortarkiem :slight_smile: /wtajemniczeni wiedza o co chodzi / a axis nadal eng … -GOLD RUSH dalsze szlifowanie enga i mortarek w aliies i axis -RADAR tu sie zaczynaja schody bo czasami ciężko o enga i trzeba ta role nadal pełnic w allies natomias axis to już inna sprawa i tu fild ops sie kłania… no i dalej RAIL GUN wszystkiego po trochu czyli ogólny misz-masz -noo i zakończenie całej operacji to FUEL DUMP czyli szlify ostatnie mortarkiem u allies oraz eng/czasami mapka kończy sie po 5 minutach ***covert ops+eng = wielkie boom!!!/ lub field ops albo eng u axis .

I moja rada !!

Gra Wolfenstein - Enemy Territory jest fajna choc widzialem ja tylko przez chcwile spodoabala mi sie :lol: Widzialem ja u kumpla jak w nia gral :wink:

Mój głos: I jabym miał wtakie ***** grać !? :smiley:

Widocznie sie nie znasz na fajnych grach :lol:

Możesz sobei jej sciagnąc z http://www.enemyterritory.pl !!

Thx :wink:

SPEED1990

Sciagnij sobie jeszcze:

-patcha http://download.gamezone.cz/RTCW/ET_Patch_1.02.exe {wymagane to jestna wiekszosci serwerach}

Witajcie ponownie! Wiem że może troche przynudzam ale jest to spowodowane być może wiekiem :wink: . Nie mniej o grze można się rozpisywać jak na maturze he he he . Ale przejde do sedna sprawy -jak widze niektórzy z oponentów mają odmienne zdanie na temat gry - prawdopodobnie w nieodpowiednim momencie w nią grali ponieważ z mojego doświadczenia wiem i widzę /a jest to już regułą/ że najlepsi gracze są póżnymi wieczorami.Nie dziwi to ponieważ treny poszczególnych klanów odbywają się właśnie o tym czasie. A jeśli chodzi o samą gre to jedyna rzecz jaka jest wkurzająca to “rzucanie mięsem” przez grajacych - czasem jest to nieuzasadnione i niesmaczne … . Ale nie na wszystkich polskich serwerach bo admini maja wielka władze i czasem potrafia zrobic porządek .

OASIS jako pierwsza z mapek ma dla mnie wielkie znaczenie nie tylko jako początek całej kampani ale też pokazuje z kim gram w teamie - żałosna lameriada powoduje wyjście z gry :frowning: . I właśnie na tej mapie najważniejsi są inżynierowie i medycy w jednej i w drugiej drużynie . Współpraca powoduje ,że allies nie zdobędą miasta albo też axis szybko pozbęda się respa… . Odpowiednie rozmieszczenie pól minowych powoduje niedopuszczenie do wysadzenia muru przez allies lub też znaczne opóżnienie jego wysadzenia . I jeszcze jedno zdanie w tym temacie jesli jestem engiem w axis to najlepszym sposobem na niedopuszczenie allies do dział jest zaminowanie tunelu prowadzącego z miasta - ale uwaga !!